Artykuł Dodaj artykuł

GAMRAT SA na Targach DOMOTEX 2016

W dniach 16-19 stycznia 2016r. zapraszamy na jedną z największych imprez zrzeszających przedstawicieli branży pokryć podłogowych - Międzynarodowe Targi DOMOTEX 2016 w Hanowerze. 

GAMRAT SA na Targach DOMOTEX 2016

W dniach 16-19 stycznia 2016r. zapraszamy na jedną z największych imprez zrzeszających przedstawicieli branży pokryć podłogowych - Międzynarodowe Targi DOMOTEX 2016 w Hanowerze. Niemieckie targi są doskonałą okazją do spotkania z obecnymi kontrahentami i zawarcia nowych relacji biznesowych, a także zaprezentowania oferty na międzynarodowym forum.

Wydarzenie promuje najnowsze, światowe trendy oraz innowacyjne rozwiązania dla rynku podłogowego. „Domotex” to obowiązkowa pozycja w kalendarzu targowym producentów podłóg, architektów, projektantów oraz wykonawców.

Firma GAMRAT SA stawiając sobie za nadrzędny cel nieustanny rozwój i sukcesywne poszerzanie oferty oprócz przedstawienia kolekcji wykładzin na targach DOMOTEX zaprezentuje również nowość 2015 – deskę tarasową z kompozytu drewna.

DOMOTEX będzie pierwszym, lecz nie jedynym wydarzeniem branżowym, w którym wezmą udział przedstawiciele firmy GAMRAT SA. Produkty GAMRAT będzie można poznać bliżej również w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w dniach 2-5 luty 2016.

Już dziś, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska GAMRAT SA  w Hanowerze mieszczącego się na stoisku E30 w hali nr 6.

DO ZOBACZENIA NA TARGACH DOMOTEX
16-19 stycznia 2016!

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły