Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

GAMRAT SA na gali finałowej 53. Targów Mieszkaniowych NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE

22 listopada bieżącego roku firma GAMRAT SA uczestniczyła w Gali Finałowej 53 Targów Mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie 2015 w Warszawie na PGE Narodowym.

GAMRAT SA na gali finałowej 53. Targów Mieszkaniowych NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE22 listopada bieżącego roku firma GAMRAT SA uczestniczyła w Gali Finałowej 53 Targów Mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie 2015 w Warszawie na PGE Narodowym.

Podczas gali, na której firmę reprezentował Regionalny Kierownik Sprzedaży Profili Kompozytowych GAMRAT Pan Radosław Augustyn, miała miejsce uroczystość wręczenia Godeł Promocyjnych, firmom wyróżnionym w największym konkursie budowlanym organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Jest nam niezmiernie miło, że profile kompozytowe GAMRAT już w pierwszym roku wprowadzenia do oferty handlowej otrzymały prestiżowy tytuł Produkt Roku 2015, który otrzymują przedsiębiorstwa cechujące się wysoką jakością produktów i usług. Cieszymy się, że po raz kolejny doceniono nasze zaangażowanie, bogatą ofertę dostosowaną do potrzeb rynku i oczekiwań klientów, które sprawiają, że budujemy silną pozycję w branży budowlano-wykończeniowej.

Warto podkreślić, że wraz z Godłem Promocyjnym i Certyfikatem, otrzymaliśmy również Pakiet Promocyjny, w ramach którego przez rok mamy możliwość między innymi wypromowania naszej Firmy i produktów na łamach ogólnopolskich mediów oraz w publikacjach branżowych.

GAMRAT SA na gali finałowej 53. Targów Mieszkaniowych NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE GAMRAT SA na gali finałowej 53. Targów Mieszkaniowych NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE

 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły