Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Klej Mamut Glue firmy Den Braven z Godłem Produkt Roku 2015

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej co roku nagradza firmy i produkty z różnych branż, doceniając ich silną pozycję na rynku i wysoką jakość oferowanych wyrobów czy usług.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej co roku nagradza firmy i produkty z różnych branż, doceniając ich silną pozycję na rynku i wysoką jakość oferowanych wyrobów czy usług. W tegorocznej edycji Godłem Produkt Roku 2015 wyróżniono m.in. super silny klej Mamut Glue firmy Den Braven.

Klej Mamut Glue Fot. Den Braven
Klej Mamut Glue Fot. Den Braven

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznaje nagrody w pięciu kategoriach, m.in. Produkt Roku 2015. O przyznaniu wyróżnienia decyduje Kapituła, w skład której - w zależności od dziedziny, wchodzą m.in. przedstawiciele największych firm w Polsce, niezależni specjaliści danej branży czy osoby odpowiedzialne za rozwój i zarządzanie marką. Zdobyta nagroda jest więc potwierdzeniem oferowania bezpiecznych, godnych zaufania i polecenia produktów. Wyróżnione wyroby nie tylko cieszą się popularnością wśród klientów, ale też zostały uznane za najlepsze w określonej grupie towarowej.

Przyznanie Godła Produkt Roku 2015 super silnemu klejowi Mamut Glue firmy Den Braven to dowód wysokiej jakości produktu. Kultowy już preparat stanowi gwarancję trwałego mocowania nawet najcięższych elementów. Jednoskładnikowy, trwale elastyczny oraz wyjątkowo przyczepny klej to niezawodny, a zarazem prosty w użyciu produkt. Jego innowacyjna, stworzona w oparciu o technologię MS POLIMERU formuła powoduje, że wytrzymuje on obciążenie nawet do 22 kg/cm2.

Godło Produkt Roku 2015 to kolejne wyróżnienie zdobyte przez firmę Den Braven. Liczne nagrody, które rokrocznie przyznawane są produktom znajdującym się w asortymencie firmy, to dowód najwyższej jakości oferowanych wyrobów oraz potwierdzenie pozycji lidera w branży chemii budowlanej.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły