Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Deska tarasowa Gamrat na targach Batimat w Paryżu!

W dniach 2-6 listopada 2015 r., w Podparyskim Parku Ekspozycyjnym Paris-Nord Villepinte  odbędą się Międzynarodowe Targi Budowlane Batimat 2015.  

W dniach 2-6 listopada 2015 r., w Podparyskim Parku Ekspozycyjnym Paris-Nord Villepinte  odbędą się Międzynarodowe Targi Budowlane Batimat 2015.

Deska tarasowa Gamrat na targach Batimat w Paryżu!Jest to jedna z największych w Europie impreza targowa, na której firma Gamrat SA zaprezentuje kompozytową deskę tarasową - nowość 2015r., uhonorowaną prestiżowym tytułem Produkt Roku 2015.

Na targach Batimat Gamrat SA będzie się wystawiać wraz z bułgarską firmą Devorex z siedzibą w Płovdiv, w której ma 100% udziałów.  

Batimat to spotkanie sektora budowlanego, mające  na celu pozyskanie partnerów biznesowych oraz zapoznanie się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami w branży budowlanej.

Dla wystawców targi Batimat są niepowtarzalną okazją do zaprezentowania oferty produktowej, zapoznania się z aktualnymi trendami, wymiany informacji i pogłębienia wiedzy w zakresie nowych technologii i rozwiązań w sektorze budowlanym. 

Jesteśmy przekonani, że nasz nowy produkt  kompozytowa deska tarasowa Gamrat , charakteryzująca się wysokimi walorami estetycznymi oraz niekwestionowaną jakością spotka się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających a udział w targach zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego zlokalizowanego w hali 5 A stoisko numer 94.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły