Artykuł Dodaj artykuł

POSTAW NA DOBRY GRUNT, NIE TYLKO POD NOGAMI

Szybkoschnąca asfaltowa emulsja anionowo – lateksowa która wysycha nawet w 15 minut, jest przeznaczona do gruntowania podłoży i poprawy ich przyczepności. Produkt wprowadzony przez producenta chemii budowlanej, firmę SELENA posiada doskonałe właściwości penetrujące, bardzo silnie wiąże się z podłożem i jest bezpieczny dla styropianu.  

GŁĘBOKOPENETRUJĄCA EMULSJA DO GRUNTOWANIA PODŁOŻA – TYTAN ABIZOL W

Logo SelenaSzybkoschnąca asfaltowa emulsja anionowo – lateksowa która wysycha nawet w 15 minut, jest przeznaczona do gruntowania podłoży i poprawy ich przyczepności. Produkt wprowadzony przez producenta chemii budowlanej, firmę SELENA posiada doskonałe właściwości penetrujące, bardzo silnie wiąże się z podłożem i jest bezpieczny dla styropianu.

Wodna emulsja gruntująca TYTAN Abizol W SelenaWodna emulsja gruntująca TYTAN Abizol W posiada wysokie parametry zwiększające przyczepność do podłoży mineralnych i bitumicznych a dzięki swoim właściwościom nie spływa z pionowej powierzchni. Stosowana jest na zimno do izolacji wodochronnych w budownictwie, a nanosić ją można na suche i co ważne, również wilgotne podłoże.

Nasz preparat gruntujący TYTAN Abizol W służy do przygotowania różnych typów podłoża, przed zastosowaniem powłoki właściwej. Dedykowany jest dla prac wykonywanych zarówno na dachach, jak i przy fundamentach, jako idealna warstwa szczepna dla gruntowanej powierzchni i materiału powłokowego. Wszystko za sprawą wysokiej zawartości dodatków uszlachetniających i lateksu. – stwierdza Katarzyna Banachowicz-Figiel, Product Manager w firmie SELENA SA.

Przy zastosowaniu Abizolu W, można gruntować podłoża betonowe, tynki i wylewki cementowe, podłoża ceramiczne oraz stare pokrycia z pap asfaltowych, pod: asfaltowe papy zgrzewalne, asfaltowe papy i membrany samoprzylepne oraz hydroizolacyjne masy i lepiki asfaltowe. Producent dedykuje ten szybkoschnący grunt również do wykonywania lekkich izolacji przeciwwilgociowych na betonowych elementach pionowych i poziomych.

Zalety

  • czas schnięcia – nawet w 15 minut
  • podwyższona przyczepność
  • bezpieczny dla styropianu
  • głęboko penetrujący
  • hydroizolacja przeciwwilgociowa

Jak aplikować TYTAN Abizol W?

Ta asfaltowa emulsja gruntująca jest bardzo łatwa i szybka w użyciu. Do tej pory nie pracowałem jeszcze na gruncie, który schnie raptem 15 minut, a jego zapach jest praktycznie niewyczuwalny.

Sebastian Paczkowski, Selena

Abizol W wystarczy tylko, dobrze wymieszać i od razu nanosić na oczyszczoną powierzchnię. Z reguły na mniejszym metrażu używam do tego szczotki lub pędzla, ale z powodzeniem można użyć wałka. Przy większym obszarze bardziej sprawdzi się oczywiście natrysk. Jeżeli gruntujesz, nałóż 1 warstwę równomiernie na całej powierzchni, a jeżeli chcesz uzyskać powłokę przeciwwilgociową połóż Abizol W w 2 warstwach. Oczywiście druga po wyschnięciu pierwszej. Ważne, że produkt ten jest bezpieczny dla styropianu, ale pamiętaj, żeby nie stosować go razem ze smołą czy papami smołowymi. - zaleca Sebastian Paczkowski, dekarz z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły