Artykuł Dodaj artykuł

Coniveo bezpośrednim dystrybutorem wykładzin dywanowych marki Vorwerk

Firma Coniveo została bezpośrednim dystrybutorem wykładzin dywanowych marki Vorwerk.

Firma Coniveo została bezpośrednim dystrybutorem wykładzin dywanowych marki Vorwerk. Produkty tej znanej, niemieckiej marki charakteryzują się najwyższą jakością, trwałością oraz wysokim poziomem pochłaniania hałasu. Dzięki umowie podpisanej z producentem, firma Coniveo będzie mogła zaoferować klientom nie tylko korzystne warunki współpracy, ale również szybki i szeroki dostęp do wszystkich produktów marki Vorwerk.

Coniveo bezpośrednim dystrybutorem wykładzin dywanowych marki VorwerkConiveo oferuje produkty Vorwerk w rolkach oraz płytkach o różnych kształtach i rozmiarach, co daje możliwość realizacji nawet najbardziej złożonych, indywidualnych projektów aranżacji wnętrz. Włókna wykładziny wykonane są z wysokiej jakości poliamidu (PA), dzięki czemu są wytrzymałe i sprawdzają się w obiektach biurowych, hotelach i instytucjach, gdzie wykładzina jest intensywnie użytkowana.

Wszystkie wykładziny dywanowe marki Vorwerk spełniają surowe wymagania ekologiczne, stawiane przez współczesne budownictwo. Płytki dywanowe Vorwerk standardowo mają tekstylny podkład, dzięki któremu ilość niekorzystnych substancji chemicznych jest zredukowana. Jeśli pomieszczenie wymaga dodatkowego wyciszenia, wśród płytek dywanowych Vorwerk dostępne są produkty o podkładzie TEXback Sonic, który zwiększa parametry akustyczne wykładziny. Większość wykładzin Vorwerk posiada również właściwości antyalergiczne, co potwierdzone jest przez certyfikat „life balance”. Zastosowanie wykładzin Vorwerk w biurach, pomaga w uzyskaniu dodatkowych punktów, niezbędnych do otrzymania certyfikatów ekologicznych LEED i BREEM.

Coniveo bezpośrednim dystrybutorem wykładzin dywanowych marki Vorwerk, Klub Radosnego Bobasa
 

- Cieszymy się, że nasza firma dołączyła do wąskiego grona dystrybutorów wykładzin dywanowych marki Vorwerk. Wysokie walory użytkowe produktu i możliwości wykonania indywidualnych wzorów z płytek dywanowych o różnych geometrycznych kształtach, sprawiają, że są chętnie stosowane w prestiżowych przestrzeniach biurowych, hotelach oraz teatrach, salach koncertowych i galeriach sztuki. Dzięki bezpośredniej współpracy z firmą Vorwerk, zwiększymy dostępność i różnorodność produktów klasy Premium – mówi Agata Woźniak, product manager marki Vorwerk w firmie Coniveo.

Produkty Vorwerk  są antypoślizgowe i przystosowane do mebli na kółkach. Wykładziny są odporne na zabrudzenia i długą zachowują żywe kolory. Oprócz licznych właściwości użytkowych, charakteryzują się bogatą kolorystyką. Dodatkowo dzięki możliwości nadrukowywania indywidualnych wzorów i deseni na bazowych kolorach wykładzin, można je łatwo dostosowywać do dowolnego projektu wnętrz. 

Podobne artykuły