Artykuł Dodaj artykuł

Agencja Softbox Group dla marki Wiśniowski

W 2015 roku firma Wiśniowski obchodzi wielki jubileusz 25-lecia. Z tej okazji agencja Softbox Group przygotowała maraton 5 imprez jubileuszowych.

W 2015 roku firma Wiśniowski obchodzi wielki jubileusz 25-lecia. Z tej okazji agencja Softbox Group przygotowała maraton 5 imprez jubileuszowych. Wydarzenia zgromadziły blisko tysiąc gości z całego świata, m.in. z Niemiec, Włoch, Chorwacji, Rosji, Łotwy, Litwy, Czech, Słowacji i Francji, którzy wspólnie świętowali 25 urodziny europejskiego potentata.

Agencja Softbox Group dla marki WiśniowskiWiśniowski to największy producent bram garażowych, przemysłowych i systemów ogrodzeniowych w Polsce. Firma z siedzibą w Wielogłowach pod Nowym Sączem to jedno z najlepiej prosperujących w kraju przedsiębiorstw, zyskujące coraz większą rozpoznawalność zagranicą i odważnie wkraczające na międzynarodowe rynki. Z okazji 25-lecia działalności prezes firmy Andrzej Wiśniowski postanowił zorganizować w wybudowanym przez siebie pięciogwiazdkowym Heron Live Hotel nad Jeziorem Rożnowskim serię imprez jubileuszowych. W rozpisanym przetargu najlepszą ofertę złożyła łódzka agencja kreatywna Softbox Group i to jej powierzono organizację wydarzeń.

Softbox Group była odpowiedzialna za przedsięwzięcie na wszystkich etapach produkcji – od prac koncepcyjnych, projektu scenografii, logistyki, aż po reżyserię przebiegu imprez. Od końca maja do początku lipca odbyło się 5 weekendów jubileuszowych. Punktem kulminacyjnym każdego z nich była piątkowa gala zorganizowana w głównej restauracji hotelu Heron. Oficjalną część uroczystości prowadziła Magda Mołek. Ozdobą każdego wieczoru były specjalnie przygotowane dla firmy Wiśniowski jubileuszowy film promocyjny oraz zapierający dech w piersiach mapping 3D prezentujący na ścianach hotelu artystyczną wizję 25 lat historii przedsiębiorstwa. Agencja Softbox Group zadbała również o przygotowanie i reżyserię wydarzeń towarzyszących: konferencji biznesowej oraz zwiedzania linii produkcyjnej Wiśniowski w Wielogłowach, programu sobotnich atrakcji rekreacyjnych, a także wieczorów w hotelowym klubie Hangar połączonych z pokazami kolekcji marek Bruno Nowi i Mara Hoffman. Ze względu na międzynarodowy charakter wydarzeń, agencja zadbała o profesjonalne tłumaczenie symultaniczne na kilka języków, zarówno podczas części biznesowej w siedzibie firmy Wiśnowski, jak i w trakcie uroczystych gal jubileuszowych.

Kompleksowe przygotowanie i realizacja wydarzeń specjalnych, od konferencji i imprez promocyjnych, po wielkoskalowe realizacje dla największych marek, stanowi jeden z trzech, obok obsługi marketingowej i działań w zakresie PR-u, obszarów działalności agencji kreatywnej Softbox Group.

Artykuł został dodany przez firmę

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Jako czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń stosujemy strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, a blisko 30-letnie doświadczenie daje gwarancję stabilności i odpowiedzialności.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły