Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Lakierobejca żelowa PREMIUM WOOD DESIGN – nowość w ofercie marki Bondex

Marka Bondex rozszerza portfolio produktów o lakierobejcę żelową PREMIUM WOOD DESIGN.   

Logo BondexMarka Bondex rozszerza portfolio produktów o lakierobejcę żelową PREMIUM WOOD DESIGN. Łatwa w aplikacji, odporna na działanie promieni UV i zmiennych warunków atmosferycznych, jest idealnym produktem do ochrony drewnianych mebli, zarówno domowych jak i ogrodowych, okien i drzwi, ogrodzeń drewnianych, bram i altanek przez długie lata, a także podkreślenia charakteru drewna oraz jego naturalnego piękna.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii lakierobejca tworzy na malowanej powierzchni elastyczną powłokę odporną na uszkodzenia mechaniczne, a także szkodliwe działanie wody. Mocną stroną produktu jest również niska zawartość rozpuszczalników, aż 8-krotnie mniejsza niż lakierobejce rozpuszczalnikowe. Taki skład chemiczny produktu sprawia, że jest on hipoalergiczny oraz przyjazny dla zdrowia i środowiska.

Dzięki konsystencji żelu aplikacja PREMIUM WOOD DESIGN jest niezwykle łatwa i przyjemna: produkt nie kapie, nie tworzy zacieków oraz nie spływa po pędzlu podczas malowania, co ułatwia zachowanie miejsca pracy czystym i schludnym. Podkreśla szlachetną materię drewna, uwydatnia jego naturalny rysunek oraz pozwala uzyskać oryginalne efekty dekoracyjne w dwunastu modnych kolorach: królewski tek, naturalny dąb, ekskluzywny merbau, tropikalne tali, palisander Santos, lapacho Azteków, wenezuelski marron, biel kokosu, srebrna jodła oraz patynowane drewno.

Lakierobejca żelowa BondexBondex PREMIUM WOOD DESIGN

Wydajność: 10-12 m2/L
Ilość warstw: 2-3
Czas schnięcia: 4 godz.
Nakładanie drugiej warstwy: po 3-4 godz.
Narzędzia: pędzel
Czyszczenie narzędzi: woda
Pojemność: 0.75L, 2.5L

Podobne artykuły