Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Panasonic przedłuża promocję na zakup pomp ciepła Aquarea

Firma Panasonic wydłużyła o miesiąc czas trwania promocji na produkowane przez nią domowe pompy ciepła powietrze-woda. Osoby, które w ramach akcji dokonają zakupu urządzeń Aquarea i zarejestrują je u producenta, uzyskają zwrot części poniesionych kosztów.  

Logo PanasonicFirma Panasonic wydłużyła o miesiąc czas trwania promocji na produkowane przez nią domowe pompy ciepła powietrze-woda. Osoby, które w ramach akcji dokonają zakupu urządzeń Aquarea i zarejestrują je u producenta, uzyskają zwrot części poniesionych kosztów.

Panasonic przedłuża promocję na zakup pomp ciepła AquareaPromocja jest skierowana do pełnoletnich osób fizycznych zamieszkałych w Polsce, które między 21 listopada 2014 roku a 20 marca 2015 roku zakupiły lub zakupią u akredytowanych instalatorów Panasonic przynajmniej jedną nową, nieużywaną, oryginalną pompę ciepła powietrze-woda Aquarea. Drugim warunkiem uczestnictwa w akcji jest zarejestrowanie się jako uczestnik na stronie internetowej Panasonic Pro Club oraz zgłoszenie tam kupionego produktu, co powinno się odbyć w terminie od 21 listopada 2014 roku do 25 marca 2015 roku.

Nagrodą w promocji Panasonic jest kwota pieniężna w wysokości 1000 zł. Każdy uczestnik może zgłosić się tylko raz, tylko z jednym produktem, i jest uprawniony do odbioru jednej nagrody.

Więcej informacji, w tym pełny regulamin promocji i listę akredytowanych instalatorów, dostępne jest na stronie internetowej Panasonic Pro Club pod adresem: www.panasonicproclub.com/Pl_pl

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Firma Panasonic liderem w branży ogrzewania i klimatyzacji. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły