Artykuł Dodaj artykuł

Budujące widoki na przyszłość

Międzynarodowe Targi BAU to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej i architektonicznej w Europie. W Monachium szczególnie dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyło się stoisko Sopro.

Sopro na Międzynarodowych Targach BAU
Sopro na Międzynarodowych Targach BAU
Sopro na Międzynarodowych Targach BAU
Sopro na Międzynarodowych Targach BAU
Sopro na Międzynarodowych Targach BAU
Sopro na Międzynarodowych Targach BAU

Międzynarodowe Targi BAU to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej i architektonicznej w Europie. W Monachium szczególnie dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyło się stoisko Sopro. Goście mogli przyjrzeć się flagowym rozwiązaniom firmy oraz wziąć udział w licznych konkursach.

Impreza pobiła w tym roku rekord frekwencji. Przez sześć dni odwiedziło ją ponad ćwierć miliona gości! Prezentacja Sopro jak co roku cieszyła się ogromną popularnością. Stworzone z wyjątkową dbałością o szczegóły stoisko przyciągało uwagę publiczności i doskonale odzwierciedlało wizerunek firmy, kojarzący się z jakością i profesjonalizmem. Dwupoziomowy, luksusowy pawilon chętnie odwiedzali architekci, wykonawcy, partnerzy handlowi i dystrybutorzy pragnący poznać nowinki z dziedziny chemii budowlanej. Podczas gdy na drugim poziomie prowadzono intensywne rozmowy handlowe, na parterze odbywały się liczne prezentacje produktowe.

W tym roku Sopro położyło szczególny nacisk na najnowsze trendy w dziedzinie spoinowania okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego. Spośród szerokiej oferty targowej, w której znalazły się wysokiej klasy produkty do prac glazurniczych i budowlanych, fugi dekoracyjne Sopro cieszyły się szczególnym zainteresowaniem. Wiele emocji wzbudziła innowacyjna zaprawa fugowa nowej generacji – Sopro TitecFuge® plus. Odwiedzający brali też udział w cyklicznych pokazach fugowania mozaiki szklanej przy pomocy flagowego produktu Sopro – zaprawy do spoinowania nowej generacji – Sopro DF 10® Design Fuga Flex. Na temat stosowanej do jej wytwarzania opatentowanej technologii OPZ® wypowiadał się sam Dyrektor Działu Doradztwa Technicznego Sopro Bauchemie GmbH, Mario Sommer.

Tegorocznym Targom BAU, obok części ekspozycyjnej, towarzyszyły również liczne fora i panele dyskusyjne, podczas których eksperci branżowi dyskutowali nt. innowacyjnych technologii budowlanych oraz trendów w nowoczesnym budownictwie. – Budownictwo przyszłości potrzebuje produktów najwyższej jakości. Wykorzystując bogate doświadczenie oraz nowoczesne technologie produkcji jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę chemii budowlanej do zmieniających się trendów w dziedzinie wykończeń wnętrz – podsumowuje udział Sopro na Targach BAU Adam Królak, Junior Product Manager w Sopro Polska.

Podobne artykuły