Artykuł Dodaj artykuł

Firma Schüco zaprasza na BAU 2015

W dniach 19-24 stycznia 2015 w Monachium odbędą się czołowe światowe targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2015. 

W dniach 19-24 stycznia 2015 w Monachium odbędą się czołowe światowe targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2015. Przyszłoroczna edycja będzie się koncentrować na takich tematach jak: człowiek w zurbanizowanym otoczeniu, zrównoważony rozwój miast oraz oszczędność zasobów i energii. Na tym tle firma Schüco zaprezentuje kompletne rozwiązania powłok budynków przyszłości.

Firma Schüco zaprasza na BAU 2015Ludzie spędzają coraz więcej czasu w budynkach, które powoli stają się ich naturalnym otoczeniem. Zmiana stylu życia pociąga za sobą konieczność wprowadzania nowych technologii w budownictwie. Na całym świecie wzrasta potrzeba podnoszenia komfortu życia i indywidualnych rozwiązań estetycznych. Wraz z postępującą urbanizacją koncepcja zrównoważonego rozwoju staje się coraz bardziej akceptowanym modelem ekonomicznym i społecznym. Rosnące koszty energii skłaniają do inwestowania w nowoczesne technologie. Punktem wyjścia do budowy energooszczędnego budynku jest termoizolowana powłoka. Firma Schüco przedstawi konstrukcje fasad, okien i drzwi, które spełniają standardy jutra pod względem parametrów, jakości i funkcjonalności.

Mieszkać, pracować, żyć

Prezentacja technologii Schüco pod hasłem „Mieszkać, pracować, żyć” będzie nawiązywać do wzrastających potrzeb człowieka w zurbanizowanym środowisku. Na stoisku 301 w hali B Firma pokaże, w jaki sposób można tworzyć inteligentne i energooszczędne budynki, które łączą oszczędność kosztów i maksymalny komfort użytkowania. Kompleksowy program Schüco jest dedykowany zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dlatego prezentacja rozwiązań znajdujących zastosowanie w środowiskach przeznaczonych do mieszkania i pracy zostanie podzielona na pięć obszarów tematycznych. Na stoisku będzie można zobaczyć zarówno uznane już produkty i ich zastosowania, jak i nowości na rok 2015. W sektorze budownictwa komercyjnego firma zaprezentuje między innymi nowy parametryczny system fasadowy pozwalający na szybkie projektowanie i ekonomiczną realizację fasad o skomplikowanej strukturze geometrycznej 3D. Zarówno nowe, jak i uznane już rozwiązania Schüco mają wspólny mianownik: są łatwe w projektowaniu, produkcji i montażu. Dzięki temu gwarantują one oszczędność czasu i kosztów, a przy tym maksymalną wolność architektoniczną i bezpieczeństwo inwestycji.

Firma Schüco zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z energooszczędnymi technologiami przyszłości na targach BAU 2015.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły