Artykuł Dodaj artykuł

Lepsze dla środowiska, lepsze dla Ciebie

Świadomy konsument wybiera najlepsze dla siebie rozwiązania, zapewniające wysoką jakość i bezpieczeństwo. Decydując się na produkty oznaczone europejskim certyfikatem Ecolabel, mamy pewność, że sięgamy po wyroby przyjazne zarówno dla naszego zdrowia, jak i środowiska.  

Śnieżka logoŚwiadomy konsument wybiera najlepsze dla siebie rozwiązania, zapewniające wysoką jakość i bezpieczeństwo. Decydując się na produkty oznaczone europejskim certyfikatem Ecolabel, mamy pewność, że sięgamy po wyroby przyjazne zarówno dla naszego zdrowia, jak i środowiska.

Wnętrza pomalowane farbami spełniającymi najwyższe wymagania środowiskowe są przyjazne dla użytkowników. Wybierając rozwiązania korzystne dla siebie, możemy również zadbać o stan środowiska naturalnego. Farby oznaczone znakiem Ecolabel, czyli wspólnotowym oznakowaniem ekologicznym w postaci charakterystycznego kwiatka, pozwalają na uzyskanie trwałego i bezpiecznego wymalowania.

Ecolabel, wiarygodny znak doskonałości środowiskowej produktu, to przyznawany przez niezależnych ekspertów, europejski certyfikat, który otrzymują wyroby spełniające określone kryteria dotyczące całego cyklu życia produktu – od jego powstania, po bezpieczną utylizację odpadów. Ecolabel jest poświadczony przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. w Warszawie. Dzięki oznakowaniu, konsumenci mogą dokonywać świadomych decyzji zakupowych.

Lepsze dla środowiska, lepsze dla Ciebie Śnieżka Lepsze dla środowiska, lepsze dla Ciebie Śnieżka

Tym prestiżowym certyfikatem zostały wyróżnione farby: Śnieżka Satynowa, zawierająca Teflon® surface Protector, dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej i tworząca trwałe powłoki, pozwalające na zachowanie idealnego wyglądu i koloru ścian oraz Magnat Ceramic, ceramiczna farba do wnętrz, 3. generacji, posiadająca ponadprzeciętne parametry odporności na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Oba produkty charakteryzują się m.in. niewielką zawartością lotnych związków organicznych (LZO), nieobecnością metali ciężkich i substancji niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska oraz odpowiednią siłą krycia.

Wyróżnione farby są nie tylko odporne na ścieranie, lecz także bezpieczne. Wiarygodny znak Ecolabel jest tego doskonałym potwierdzeniem. Wybierając wysokiej jakości, certyfikowane rozwiązania chronimy naturę i dbamy o przyszłość następnych pokoleń!

Artykuł został dodany przez firmę

FFiL Śnieżka SA

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły