Artykuł Dodaj artykuł

Elektroniczny katalog „ARCHIPELAG domy nowoczesne” już dostępny on-line!

Domy, które podobijają serca miłośników nowoczesnego designu! Najmodniejsze projekty, najnowsze kolekcje i najciekawsze połączenia, czyli aktualne trendy w architekturze w nowym, elektronicznym katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. 

Okładka elektronicznego katalogu ARCHIPELAG domy nowoczesneDomy, które podobijają serca miłośników nowoczesnego designu! Najmodniejsze projekty, najnowsze kolekcje i najciekawsze połączenia, czyli aktualne trendy w architekturze w nowym, elektronicznym katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. 

Innowacyjne piękno

W najnowszym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, w atrakcyjnej formie zaprezentowano kwintesencję aktualnych nurtów w architekturze i designie. Wśród tegorocznych hitów prym wiodą domy z płaskim dachem oraz budynki o oszczędnej bryle, popularnie nazywane stodołami, które stanowią nowoczesną kontynuację tradycyjnych rozwiązań. W katalogu ponadto TOP 10 najciekawszych domów nowoczesnych – projekty o jasnych i przestronnych wnętrzach, ciekawym wykończeniu oraz niebanalnej formie, a także moc inspiracji od zaprzyjaźnionych firm partnerskich.

Elektroniczny katalog ARCHIPELAG domy nowoczesne
 
Elektroniczny katalog ARCHIPELAG domy nowoczesne
 
Elektroniczny katalog ARCHIPELAG domy nowoczesne

Nowoczesny komfort

Do najnowszego wydania elektronicznego katalogu koniecznie powinny zajrzeć osoby marzące o efektownym domu, który stanie się wyjątkową ozdobą każdego krajobrazu. Wśród różnorodnych pomysłów, propozycje w swoim stylu odnajdą zarówno miłośnicy nowoczesnego minimalizmu, jak i wielbiciele wyszukanej, modernistycznej elegancji. Domy nowoczesne to budynki zaprojektowane z troską o ergonomię i elastyczny układ funkcjonalny, który gwarantuje mieszkańcom codzienny komfort i najwyższy standard przestrzeni mieszkalnej. 

Energooszczędny charakter

Wszystkie domy prezentowane w e-katalogu wyróżniają się znakomitymi parametrami energooszczędnymi. Dzięki zastosowaniu kompleksowych rozwiązań – konstrukcyjnych, materiałowych i instalacyjnych, projekty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG plasują się w najwyższej klasie energetycznej.  

Wygodna forma

Dzięki interaktywnej formule e-katalogu, czytelnicy zainteresowani konkretną prezentacją, mogą błyskawicznie przenosić się do dodatkowych treści, zdjęć i materiałów, dostępnych na stronie internetowej www.archipelag.pl oraz na fan page’u Pracowni Projektowej ARCHIPELAG na Facebooku, a także do informacji udostępnionych na portalach partnerów prezentowanych w e-katalogu.

Serdecznie zapraszamy do lektury!
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły