Artykuł Dodaj artykuł

Podwójny sukces magazynu „Dekoratorium" w konkursie „Szpalty Roku 2014”!

Magazyn „Dekoratorium” otrzymał podwójne Srebrne Szpalty, którymi wyróżniono zarówno jego wydanie papierowe, jak i internetowe. Ten zaszczytny tytuł potwierdził rangę pisma, plasując go na szczycie najlepszych polskich czasopism skierowanych do klientów i partnerów biznesowych.

Śnieżka logoMagazyn „Dekoratorium” otrzymał podwójne Srebrne Szpalty, którymi wyróżniono zarówno jego wydanie papierowe, jak i internetowe. Ten zaszczytny tytuł potwierdził rangę pisma, plasując go na szczycie najlepszych polskich czasopism skierowanych do klientów i partnerów biznesowych.

f„Dekoratorium” to pismo o designie, pełne najmodniejszych barwnych pomysłów i swoisty przewodnik po najciekawszych trendach w aranżacji wnętrz. Czytelnicy znajdą tu zarówno garść inspiracji, jak i praktyczne porady ekspertów. Rozsmakują się w nim na pewno pasjonaci, łaknący wyjątkowych koncepcji, np.  w dziedzinie dekoracji wnętrz. Uwagę zwraca również nowoczesna, atrakcyjna szata graficzna pisma, która jest doskonałą oprawą dla ciekawych treści. Ze względu na te cechy „Dekoratorium” zostało docenione przez profesjonalne jury konkursu „Szpalty Roku 2014”.

Srebrnymi Szpaltami nagrodzono nie tylko tradycyjne wydanie za twórczy pomysł i estetyczne wyrafinowanie rozszerzonej tematyki czasopisma, lecz także portal dekoratorium.com za dobry kierunek digitalizacji magazynu papierowego. Tym samym „Dekoratorium” znalazło się na samej górze zestawienia najlepszych magazynów dla klientów i partnerów biznesowych (nakład 10 001 – 50 000 egzemplarzy) oraz w czołówce elektronicznej komunikacji dla kontrahentów.

„Szpalty Roku” to branżowy konkurs skierowany do wydawnictw firmowych. Organizowany jest przez Stowarzyszenie Prasy Firmowej od 2008 roku. Corocznie budzi duże emocje wśród laureatów i opinii publicznej. W skład niezależnego jury wchodzą zawsze wybitni specjaliści rynku wydawniczego i medialnego. W tegorocznym wydaniu na czele Kapituły Konkursowej stanął Jacek Wasilewski z Uniwersytetu Warszawskiego, szanowany medioznawcza, doktor nauk politycznych, dziennikarz. Uroczysta Gala „Szpalt Roku 2014”, na której przyznane zostały nagrody, odbyła się 21 maja br. w warszawskim Teatrze Kamienica.

Zdjęcia z Gali można obejrzeć na: www.facebook.com/Stowarzyszenie.prasy.firmowej

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły