Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Ożywienie na Targach Grupy PSB w Kielcach

XII Targi PSB, odbywające się w Kielcach w dniach 19-20 marca br., zakończyły się wielkim sukcesem, wróżącym wiosnę na rynku budowlanym. W ciągu dwóch dni zawarto 9700 kontraktów na łączną kwotę 250 mln zł. 

Betafence na Targach Grupy PSBXII Targi PSB, odbywające się w Kielcach w dniach 19-20 marca br., zakończyły się wielkim sukcesem, wróżącym wiosnę na rynku budowlanym. W ciągu dwóch dni zawarto 9700 kontraktów na łączną kwotę 250 mln zł. Obecna na wydarzeniu firma Betafence podpisała dwa razy więcej zamówień na swoje ogrodzenia niż rok wcześniej.

Targi w wielkich liczbach

XII Targi Gruby PSB odbyły się tradycyjnie w Kielcach. W ciągu dwóch dni (19-20 marca 2014) udało się osiągnąć znakomite rezultaty:

  • swoje produkty zaprezentowało 305 wystawców (producentów),
  • ofertę handlową przedstawiło 300 firm kupców PSB z całej Polski, którzy dysponują składami materiałów budowlanych i sklepami PSB-Mrówka oraz PSB-Profi,
  • podpisano łącznie 9700 kontraktów na kwotę 250 mln zł.

Tłum gości podczas obu dni targów dał nadzieję na ożywienie na rynku materiałów budowlanych.

Sukces Betafence – 200 proc. z 2013 roku

Firma Betafence zakończyła swoją obecność na targach rewelacyjnym wynikiem. Udało się podpisać dwa razy więcej zamówień niż rok wcześniej. To zainteresowanie ogrodzeniami było widoczne od samego rana pierwszego dnia wydarzenia, od kiedy wszystkie miejsca przy stoisku były zajęte. Rozmowy z partnerami handlowymi wskazywały na rosnący optymizm wśród odwiedzających i producentów.

Betafence na Targach Grupy PSB Betafence na Targach Grupy PSB

W ofercie Betafence wyróżnione zostały nowości:

  • siatki zgrzewane Pantanet Essential w dwóch kolorach: zielonym i antracytowym metalizowanym, dostępne w ofercie od wiosny 2014;
  • siatki zgrzewane Pantanet Protect typu Premium o zmodyfikowanej konstrukcji i nowej, 20-letniej gwarancji (najdłuższej na rynku).

Znaczącym powodzeniem wśród odwiedzających cieszyły się także panele ogrodzeniowe Nylofor – ocynkowane i powleczone poliestrem.

Więcej o wydarzeniach i realizacjach Betafence można przeczytać na www.ogradzamy.pl.

Artykuł został dodany przez firmę

Betafence Sp. z o.o.

Betafence jest wiodącym producentem i dostawcą ogrodzeń panelowych i siatek ogrodzeniowych, zarówno dla posesji prywatnych jak i przemysłowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły