Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Nowa odsłona serwisu Nexterio.pl

Z ogromną przyjemnością sklep Nexterio.pl zaprezentował swoim klientom nową odsłonę  serwisu internetowe. W asortymencie Nexterio.pl znajdują się wszelkie akcesoria niezbędne przy remontach, wykańczaniu wnętrz, a także pracach w ogrodzie.

Z ogromną przyjemnością sklep Nexterio.pl zaprezentował swoim klientom nową odsłonę  serwisu internetowe. W asortymencie Nexterio.pl znajdują się wszelkie akcesoria niezbędne przy remontach, wykańczaniu wnętrz, a także pracach w ogrodzie.
 
Rzut oka na historię
 
Serwis jest częścią firmy Megastore.pl S.A i  funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Przez ostatnie lata sukcesywnie zwiększał liczbę lojalnych klientów, zdobywają ich zaufanie dzięki podnoszeniu poziomu satysfakcji konsumenta. Klienci dokonujący zakupów w sklepie Nexterio.pl są zadowoleni z dokonanego wyboru i chętnie wracają tu na kolejne internetowe zakupy. Nexterio.pl nie spoczął na laurach i wciąż rozwija się, aby lepiej dopasowywać się do gustów i oczekiwań klientów. Mimo bardzo szerokiej oferty nadal stawia na rozwój, świadomy tego, że zawsze można osiągnąć i udoskonalić jeszcze więcej. Niezmiennie stawia na jakość, a przy okazji jest niezwykle konkurencyjny, jeśli chodzi o politykę cenową.
 
Klienci Nexterio.pl
 
Z usług Nexterio.pl korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. To profesjonalna firma, z wieloma wiodącymi na rynku producentami, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że zakupiony przez nich produkt jest najwyższej jakości.
 
Nexterio.pl charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta i rzetelna obsługa. Priorytetem w działalności sklepu jest zadowolenie klienta, dlatego Nexterio.pl dokłada wszelkich starań, aby zakupy były udane i satysfakcjonujące. Dba także o to, aby oferta była zawsze atrakcyjna.
Asortyment

Na stronie nexterio.pl, którą obecnie firma prezentuje w nowej odsłonie serwisu, można znaleźć:
artykuły sanitarne,
dekoracje,
oświetlenie,
narzędzia,
chemię budowlaną,
artykuły metalowe,
sprzęty ogrodnicze,
wszelkie akcesoria samochodowe.
 
Jeśli klient planuje remont, wymianę sprzętów, urządza mieszkanie od podstaw lub zastanawia się, jak upiększyć ogród, koniecznie powinien zajrzeć na Nexterio.pl.
 
Sklep posiada największy wybór towarów z kategorii ,,Dom i ogród” (ponad 100000), zapewnia szeroką gamę produktów, pomaga klientom w zakupach i wyborze towaru (każdy znajdzie to, czego potrzebuje), a zamówienia powyżej 299 zł wysyła bezpłatnie. Polscy dystrybutorzy, z którymi współpracuje sklep, zapewniają gwarancję i oryginalność produktów. Nexterio.pl ciągle poszerza asortyment i dba o bieżące monitorowanie cen najpopularniejszych produktów, dlatego jest w stanie zaproponować niezwykle atrakcyjne oferty. Dodatkowo, Nexterio.pl gwarantuje bezterminowy zwrot zakupionych towarów. 
 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły