Artykuł Dodaj artykuł

Śnieżka ponownie wśród najlepszych

Lista 2000 to przygotowywane przez dziennik „Rzeczpospolita" prestiżowe zestawienie największych przedsiębiorstw funkcjonujących w polskiej gospodarce. W tegorocznej edycji rankingu, wśród najlepszych po raz kolejny znalazła się Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Śnieżka logoLista 2000 to przygotowywane przez dziennik „Rzeczpospolita" prestiżowe zestawienie największych przedsiębiorstw funkcjonujących w polskiej gospodarce. W tegorocznej edycji rankingu, wśród najlepszych po raz kolejny znalazła się Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.
 
FFiL Śnieżka SA – czołowy producent farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, uplasowała się na 544. pozycji zestawienia. Przychody Spółki ze sprzedaży za rok 2012 wyniosły 576 521 tys. złotych, co oznacza dynamikę na poziomie 104,7 proc. 
 
Lista 2000 uwzględniająca szereg najważniejszych danych finansowych stanowi rzetelne źródło informacji o polskiej gospodarce. Jej analiza umożliwia zapoznanie się z najbardziej istotnymi wskaźnikami ekonomicznymi sklasyfikowanych w rankingu firm.
 
Przygotowywane co roku przez redakcję „Rzeczpospolitej” zestawienie pozwala na śledzenie kondycji działających w Polsce przedsiębiorstw. Suma przychodów firm ujętych w rankingu w bieżącym roku jest o ponad 1 proc. wyższa niż rok temu.

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły