Artykuł Dodaj artykuł

Rolety naokienne – bo bezpieczeństwo jest najważniejsze!

„Mój dom jest moją twierdzą” – to zdanie jest mottem wielu z nas. Dom to centrum naszego wszechświata, miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie. To nie tylko budynek, ale przede wszystkim ludzie, którzy go zamieszkują: nasza rodzina, którą chcemy chronić.

„Mój dom jest moją twierdzą” – to zdanie jest mottem wielu z nas. Dom to centrum naszego wszechświata, miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie. To nie tylko budynek, ale przede wszystkim ludzie, którzy go zamieszkują: nasza rodzina, którą chcemy chronić. Dlatego na każdym etapie myślenia o domu – projektowania, budowania, wykańczania – warto wziąć pod uwagę rozwiązania, które zapewnią naszemu dobytkowi i bliskim ochronę. Jednym z nich są rolety naokienne, które oferuje ANWIS.

Instalując na swoim oknie, witrynie, oknie tarasowym czy drzwiach wejściowych rolety zewnętrzne naokienne firmy ANWIS, kierujesz się zdrowym rozsądkiem. Żyjemy w niebezpiecznych, nieprzewidywalnych czasach – stosuj więc zasadę ograniczonego zaufania. Dzięki naokiennej ochronie włamywacze nie będą mieli dostępu do Twoich skarbów, a wandale nie zniszczą estetyki domu, nad którą tak długo pracowaliście.

Ale nieproszeni goście pojawiają się także pod innymi postaciami… Latem sen z powiek spędzają nam komary i inne owady, które wpadają do domu i za nic nie chcą go opuścić. Dzięki możliwości zainstalowania moskitiery zintegrowanej z roletą, będziecie mogli spać spokojnie. To także doskonałe rozwiązanie dla chorych na alergię, chorobę cywilizacyjną XXI-wieku. Zintegrowana z roletą moskitiera nie wpuści do wnętrza także szkodliwych pyłków. Będziecie mogli oddychać pełną piersią. 

Coraz częściej jesteśmy świadomymi obywatelami i myślimy nie tylko o własnym bezpieczeństwie, ale i o ochronie naszej planety. Ekologia to nie tylko moda, ale i sposób na życie. Rolety zewnętrzne naokienne ANWIS zapewniają izolację termiczną, dzięki czemu zużywacie mniej energii cieplnej – energooszczędność jest korzystna nie tylko dla środowiska, ale i dla Waszego portfela.

Po ciężkim dniu w pracy marzysz, żeby w domu mieć po prostu… święty spokój. I w tym przypadku przydadzą się rolety zewnętrzne naokienne ANWIS: zapewniają doskonałą izolację akustyczną, ograniczają dobiegające z zewnątrz dźwięki przejeżdżających samochodów, a także hałaśliwych sąsiadów. W swoim małym królestwie możesz także odpocząć od upałów – rolety ANWIS chronią dom również przed przegrzaniem i nasłonecznieniem.

Cena: od 173,00 zł brutto

Podobne artykuły