Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Podróż w czasie z kolorami Śnieżki – trendy 2013

Nowoczesne pomieszczenie w odcieniach szarości i bieli, tradycyjne paryskie apartamenty w stylu glamour, a może powrót do stylowych wnętrz lat 50. i 60.?

Logo Śnieżka

Nowoczesne pomieszczenie w odcieniach szarości i bieli, tradycyjne paryskie apartamenty w stylu glamour, a może powrót do stylowych wnętrz lat 50. i 60.? Śnieżka właśnie ogłosiła trendy kolorystyczne na 2013 rok! Oryginalne i modne połączenia kolorów zabiorą nas w prawdziwą podróż w czasie, zarówno do przeszłości, jak i daleko… w przyszłość!

Śnieżka – trendy 2013
Barok Cyfrowy,
Śnieżka – trendy 2013
Czysta Forma
Śnieżka – trendy 2013
Natura Komfortu
Śnieżka – trendy 2013
Retromania
Śnieżka – trendy 2013
Techno landrynki

Wszyscy, którzy kochają nowoczesne przestrzenie, idealne połączenia odnajdą w trendzie Czysta forma. To styldoskonały dla osób, znakomicie panujących nad swoim życiem i otoczeniem, doceniających piękno detalu. Biało-szare przestrzenie przełamane mocnymi akcentami indygo i błękitu, wyciszają i inspirują, pozwalając oczyścić myśli z codziennego niepokoju i zamętu. Dominują tu proste formy, a wszystkie niepotrzebne elementy pozostają ukryte, bymóc wyeksponować najbardziej designerskie obiekty.

Barok cyfrowy to styl łączący elementy glamour z nowoczesnymi sprzętami XXI wieku, nadający otoczeniu teatralno-żartobliwy charakter. Tradycyjne formy oraz metaliczne i perłowe powierzchnie łączą się tu z mocnymi i intensywnymi barwami. W tym trendzie liczy się mocna osobowość, obdarzona równocześnie odpowiednią dozą luzu i poczucia humoru.Inspiracje czerpane z prawdziwie paryskiego wnętrza w towarzystwie przedmiotówprosto z pchlego targu,pozwalają na tworzenie niezwykłych i fascynujących przestrzeni. W takim otoczeniu, świat stoi przed nami otworem!

Efektem coraz większego wyczulenia na silny związek pojęcia komfortu z naturalnymi, przyjaznymi środowisku materiałami, jest trend Natura komfortu. Ważnym materiałem jest drewno, które - często pozostając w naturalnym kształcie, tworzy funkcjonalne przedmioty. Połączenie inspirowanych naturą kolorów i pochodzących z recyklingu sprzętów stwarza natomiast wrażenie pełnej ciepła prostoty, w którym odnajdziemy spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Każdy, kto tęskni za charakterystycznym klimatem drugiej połowy ubiegłego stulecia, w Retromanii odnajdzie coś dla siebie. Ten, jakże oryginalny trend, pozwala łączyć wyszperane na rodzinnych strychach sprzęty z czasów PRL ze współczesnymi meblami. Towarzyszą im mocne kolory - matowe czerwienie, chabrowe błękity, musztardowe żółcie i słoneczne pomarańcze. Wnętrze w tym klimacie jest pełne kontrastów, świeże i zaskakujące. Na świecie styl ten zyskał nawet specyficzną nazwę midcentury modern.

Techno landrynki to trend, który ujawnia świetlistość i intensywność barw poprzez zdecydowane kontrasty: zielono-pomarańczowe, czerwono-niebieskie, różowo-pomarańczowe. Bardzo ważne jest tu sąsiedztwo śnieżnej bieli, która od żywych kolorów nabiera chromatycznego odcienia. W takim pomieszczeniu, mile widziane są: plastik, oświetlenie LED albo proste lakierowane meble w intensywnych, kontrastujących barwach. Nic lepiej nie odda nowoczesnego podejścia do świata!

Każdy z trendów niesie ze sobą inną ideologię - różnią się charakterem i wyrazem, próbując prześcignąć się w tym, który z nich jest bardziej oryginalny. Wszystkie łączy jednak wspólny mianownik - powstały po to, by nadążyć za pędzącym w szalonym tempie światem, nie odcinając się jednocześnie od korzeni, czerpiąc inspirację zarówno zbogactwa tradycji, jak i piękna natury.

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły