Artykuł Dodaj artykuł

Yawal wspiera fachowców

W ramach działalności „Akademii Yawal”, organizującej szkolenia dla pracowników produkcji, konstruktorów i projektantów, kolejna grupa osób zdobyła fachową wiedzę na temat nowości produktowych i montażu systemów firmy Yawal.

Logo YAWAL

W ramach działalności „Akademii Yawal”, organizującej szkolenia dla pracowników produkcji, konstruktorów i projektantów, kolejna grupa osób zdobyła fachową wiedzę na temat nowości produktowych i montażu systemów firmy Yawal.

Dużym zainteresowaniem cieszył się cykl 12 szkoleń skierowanych do pracowników produkcji. Podczas odbywających się w centrum szkoleniowym Yawal kursów, uczestnicy zapoznali się z procesem produkcji stolarki aluminiowej przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn. W sumie, w ramach cyklu przeszkolonych zostało 250 osób.

Ten sezon szkoleniowy obejmował również spotkania w terenie, przeznaczone dla konstruktorów i projektantów. Uczestnicy spotkań zdobyli wiedzę na temat nowych rozwiązań produktowych w ofercie Yawal i jej Partnerów. W spotkaniach wzięło udział 150 osób. - Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania szkoleniami w „Akademii Yawal” – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu Yawal S.A. – Wiedza teoretyczna, a praktyka to dwie różne rzeczy, dlatego w naszych kursach kładziemy szczególny nacisk na pokazanie praktycznych aspektów, zarówno montażu, jak i produkcji systemów. Wymiana doświadczeń i pokazanie sprawdzonych rozwiązań montażowych przekłada się na jakość wykonania, co jest istotne zarówno dla nas, jak i dla inwestorów. Uczestnicy spotkań dzielą się z nami swoimi uwagi, co jest bezcennym źródłem inspiracji w zakresie rozwoju naszych systemów – dodaje Agnieszka Jeznach.

„Akademia Yawal” zaprasza Firmy do udziału w szkoleniach indywidualnych, które odbędą się w centrum szkoleniowym Yawal, w Herbach. Aby uzgodnić termin szkolenia dla firmy, należy wypełnić zgłoszenie, które jest dostępne na stronie internetowej: www.yawal.com

Zapraszamy do „Akademii Yawal”.

Artykuł został dodany przez firmę

YAWAL S.A.

Yawal S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Nasze systemy przeznaczone są do produkcji ścian osłonowych, różnorodnych okien, drzwi i nietypowych konstrukcji przestrzennych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły