Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Wienerberger na Targach MUREXPO w Warszawie

Wienerberger po raz kolejny zaprezentuje swoje najlepsze produkty na wiosennych targach w Warszawie.

Wienerberger po raz kolejny zaprezentuje swoje najlepsze produkty na wiosennych targach w Warszawie. W dniach 13-15 kwietnia na stołecznym Torwarze w ramach Ogólnopolskich Targów Budowlanych MUREXPO oraz Targów Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE obecni będą najwięksi na polskim rynku producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych.

To kolejna edycja kwietniowych targów skierowanych przede wszystkim do budujących i remontujących domy oraz mieszkania, a także wszystkich zainteresowanych nowymi trendami architektoniczno-wnętrzarskimi. Poprzednia edycja MUREXPO zgromadziła ponad 220 wystawców oraz blisko 7000 zwiedzających. Podczas tegorocznego wydarzenia na stoisku nr 2 będzie można dowiedzieć się wszystkiego o innowacyjnym systemie murowania Porotherm DRYFIX firmy Wienerberger. Ta nowoczesna technologia z pewnością przekona do siebie zwolenników efektywnego i jednocześnie estetycznego murowania. Dzięki gotowej zaprawie w piance Porotherm DRYFIX czas pracy zmniejsza się o 50% w stosunku do tradycyjnej technologii, a specjalne właściwości produktu pozwalają murować w temperaturze nawet do -5oC. Poza tym uczestnicy targów będą mogli zasięgnąć opinii i porad u obecnych na stoisku doradców firmy Wienerberger, jak również zapoznać się z bogatą ofertą produktów z rodziny cegieł klinkierowych Terca i dachówek ceramicznych Koramic.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska między 13 a 15 kwietnia podczas Targów MUREXPO w Warszawie na terenie Centralnego Ośrodka Sportu TORWAR przy ul. Łazienkowskiej 6a.

Podobne artykuły