Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

DAKO: Kluczem do sukcesu na Budmie były...

Budma to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej i europejskiej branży budowlanej. Targi wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wystawców jak i odwiedzających.

Budma to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej i europejskiej branży budowlanej. Targi wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wystawców jak i odwiedzających.

Automatyczne drzwi podnoszono przesuwne HST
Drzwi zewnętrzne
aluminiowe z czytnikiem linii papilarnych DAKO

Jak przyciągnąć uwagę tych ostatnich? Grupa DAKO postawiła na prezentację innowacyjnych produktów oraz bardzo dobrą komunikację z gośćmi targów. Wśród nowości największe wrażenie robiły podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe HST wyposażone w system automatycznego otwierania firmy Hautau, wykonane z PVC.

- Produkt ten, dostępny obecnie tylko w DAKO, przeznaczony jest dla osób ceniących najwyższy komfort oraz do budynków użytkowanych przez osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. - wyjaśnił Paweł Buchman, Kierownik Działu Rozwoju Produktu Fabryki Okien DAKO. Oprócz automatycznych drzwi HST, firma wystawiała również drewniane drzwi HST z otwieraniem manualnym.

Efektownie prezentowały się również eleganckie drzwi aluminiowe otwierane za pomocą czytnika linii papilarnych a także automatyczna brama garażowa firmy DK-PROF, do której dopasowano nowoczesne drzwi boczne.

Ozdobą ekspozycji DAKO było okno drewniane DDF-92 wyróżnione Złotym Godłem Quality International 2011, wykonane z pięknego i odpornego na warunki atmosferyczne drewna modrzewiowego. Innym, wcześniej nagradzanym produktem było okno PVC serii DPT-90, które otrzymało znak VIP dla najbardziej energooszczędnych okien w Polsce.

- Innowacyjne produkty oczywiście przyciągały uwagę – mówi Paweł Buchman – jednak tym co cieszyło nas najbardziej była możliwość rozmowy z odwiedzającymi. Nasi goście mieli wiele pytań, bardzo ważnych i trafnych. Było nam bardzo miło, że mogliśmy im pomóc.

- Wbrew pozorom stolarka otworowa nie jest tematem ani łatwym, ani banalnym. Dlatego tak duży nacisk położyliśmy na komunikację. Targi potwierdziły, że była to dobra decyzja. - zaznacza ekspert DAKO.

   
Stoisko DAKO

 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły