Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Selena na targach Fenestration 2011

Grupa Selena – holding spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – zaprezentowała nowości produktowe w Chinach.

Grupa Selena – holding spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – zaprezentowała nowości produktowe w Chinach. W dniach 2-4 listopada spółka uczestniczyła w Targach Stolarki Otworowej Fenestration China 2011 w Pekinie, gdzie przedstawiła najnowszy asortyment marki Tytan. Selena już po raz drugi raz wzięła udział w tym ważnym dla chińskiej branży budowlanej wydarzeniu.

 
 

Fenestration China to jedne z największych targów na rynku chińskim dedykowanych stolarce okiennej, produktom chemii budowlanej oraz maszynom i wyposażeniu. Podczas wydarzenia Selena zaprezentowała najnowszy asortyment marki Tytan oferowany na rynku chińskim, w tym: jednokomponentowy, rozpuszczalnikowy klej poliuretanowy Tytan Professional Mitre Joint czy uszczelniacze do okien i drzwi. Uwagę licznych zwiedzających, którzy odwiedzili stoisko Grupy przykuła zorganizowana na żywo prezentacja użycia oraz właściwości piany pistoletowej TYTAN 65 Gun PU Foam.

„Chiny są ważnym rynkiem dla Grupy Selena. Skupiamy się na umocnieniu naszej pozycji na tym rynku. Po raz drugi mieliśmy przyjemność wziąć udział w tak istotnym wydarzeniu dla chińskiego sektora budowlanego, jakim są Targi Fenestration. Była to doskonała okazja do bezpośredniej prezentacji nowości produktowych Seleny oraz przekazanie fachowej informacji technicznej i użytkowej naszym klientom” – powiedział Jarosław Michniuk, prezes zarządu Grupy Selena.

Grupa Selena na chińskim rynku obecna jest od 2007 roku. Najnowszą inwestycją holdingu jest zakład produkcyjny pian montażowych w specjalnej strefie ekonomicznej Nantong – koło Szanghaju. To jedyne polskie przedsięwzięcie w tym rejonie. Kompleks, który rozpoczął pracę zimą 2011, zaopatruje odbiorców w Chinach, a docelowo w innych azjatyckich krajach.

Grupa Selena równolegle rozwija w Chinach działalność handlową oraz produkcyjną. Pierwszą inwestycją Seleny w tym kraju była spółka joint-venture Foshan Chinuri Selena Chemical Co. Ltd, założona w 2007 roku, zajmująca się produkcją uszczelniaczy. W tym samym roku utworzono też spółkę Selena Shanghai Trading Co. Ltd., która dostarcza na rynek chiński szeroką ofertę produktową Seleny.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły