Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Tempofor gra w filmie

Przenośna brama Tempofor chroni dostępu do obszarów wojskowych w belgijskim filmie. Czy ktokolwiek mógłby przypuszczać, że elementy ogrodzenia staną się gwiazdami trzeciego planu?

Przenośna brama Tempofor chroni dostępu do obszarów wojskowych w belgijskim filmie. Czy ktokolwiek mógłby przypuszczać, że elementy ogrodzenia staną się gwiazdami trzeciego planu?

W filmie „zagra” przesuwna brama Tempofor umieszczona na przenośnej platformie oraz 2 rzędy paneli przenośnych Tempofor. Produkty te zostały wybrane ze względu na łatwość instalacji, przenoszenia oraz przestawiania. Nie wymagają kopania otworów w ziemi i dokonywania wylewek betonowych, by zamontować słupy i inne elementy tworzące system ogrodzeniowo-bramowy. Co więcej – mogą być bez problemu przetransportowane na dowolne miejsce planu zdjęciowego oraz przesuwane w zależności od kręconego kadru.

Systemy panelowe Tempofor znajdują się w ofercie Betafence od wielu lat. Nowością 2011 roku są natomiast przestawne bramy przesuwne oraz kołowroty.

Przenośna brama przesuwna Tempofor posiada konstrukcję opartą o założenia bramy Egidia i wypełnienie panelem Nylofor 3D. Brama ta jest zamontowana na betonowej podstawie do bezpośredniego umieszczenia na placu budowy. Wstępnie zainstalowany automat (silnik) skraca do minimum czas montażu.

Przepływ ludzi na terenie budowy skutecznie kontroluje kołowrót Tempofor, osadzony na stalowej podstawie, umożliwiającej przenoszenie go za pomocą wózka widłowego. Ramiona kołowrotu są dostosowane do obracania się w obydwu kierunkach.

Więcej informacji o produktach przenośnych linii Tempofor na: www.tempofor.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Betafence Sp. z o.o.

Betafence jest wiodącym producentem i dostawcą ogrodzeń panelowych i siatek ogrodzeniowych, zarówno dla posesji prywatnych jak i przemysłowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły