Artykuł Dodaj artykuł

Śnieżka w DOMU MODELOWYM w Jankach

Produkty i technologie FFiL ŚNIEŻKA, uznane za najlepsze na rynku, zostały wykorzystane do budowy w Parku Handlowym Janki k. Warszawy.

Logo ŚnieżkaProdukty i technologie FFiL ŚNIEŻKA, uznane za najlepsze na rynku, zostały wykorzystane do budowy w Parku Handlowym Janki k. Warszawy.

Akcja edukacyjna DOM MODELOWY, skierowana jest głównie do indywidualnych inwestorów planujących budowę bądź będących już w jej trakcie. Oficjalnymi partnerami zostali najbardziej cenieni i solidni producenci materiałów budowlanych oraz wnętrzarskich, w gronie których znalazła się ŚNIEŻKA ze swoją gamą produktów.

ŚNIEŻKA, jako jeden z kluczowych partnerów budowy DOMU MODELOWEGO potwierdziła solidność swoich produktów wykorzystywanych podczas akcji. We wnętrzach wykorzystane zostały:

- akrylowa farba podkładowa MAGNAT STYLE, wyrównującą chłonność i wzmacniającą podłoże,
- struktura dekoracyjna MAGNAT STYLE Beton, do uzyskania nowoczesnego, surowego efektu wykończenia wnętrza,
- lateksowa farba gruntująca do wnętrz MAGNAT o doskonałych właściwościach kryjących i wypełniających,
- jednowarstwowa Emulsja Lateksowa do Wnętrz MAGNAT, która charakteryzuje się podwyższoną odpornością na wielokrotne zmywanie, wyjątkową trwałością koloru i przyczepnością do podłoża.

Architekt wybrał kilka niezwykłych kolorów farby MAGNAT: Białe powierzchnie wykończono wysokiej jakości farbą lateksową ŚNIEŻKA MAX zawierającą Teflon® surface protector, i dzięki temu składnikowi charakteryzującą się wysoką trwałością bieli, nawet po wielu latach.

Na zewnątrz DOMU MODELOWEGO również wykorzystano produkty FFiL ŚNIEŻKA. Tym razem produkty z rodziny VIDARON – Impregnat Ochronno-Dekoracyjny oraz Lakierobejcę Ochronno-Dekoracyjną. Produkty trwale ochronią i dekorują materiałów drewniane i drewnopodobne.

Podczas akcji produkty ŚNIEŻKI po raz kolejny udowodniły swoją wyjątkową trwałość i solidność wykonania, o czym świadczy sam DOM MODELOWY. Po zakończeniu budowy został on udostępniony zwiedzającym, którzy chcą poznać tajniki budownictwa oraz poznać osobiście technologie i rozwiązania produktowe partnerów budowy.

galeria_35

 

Galeria zdjęć do artykułu

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły