Artykuł Dodaj artykuł

Bramy i Drzwi Roku firmy Hörmann

Dopasowane wzorniczo bramy garażowe i drzwi wejściowe, bezpieczne aluminiowe drzwi zewnętrzne oraz nowoczesne napędy do bram wjazdowych – jeszcze do końca roku oferuje swoim klientom w ramach specjalnej promocji firma Hörmann.

Dopasowane wzorniczo bramy garażowe i drzwi wejściowe, bezpieczne aluminiowe drzwi zewnętrzne oraz nowoczesne napędy do bram wjazdowych – jeszcze do końca roku oferuje swoim klientom w ramach specjalnej promocji firma Hörmann.

Brama i Drzwi Roku – RenoMatic i RenoDoor

RenoMatic – ocieplana segmentowa brama garażowa z napędem ProMatic i dopasowane do niej stalowe drzwi zewnętrzne RenoDoor to przede wszystkim propozycja dla remontujących domy.

RenoMatic i RenoDoor

Brama RenoMatic zbudowana została z wypełnionych pianką poliuretanową ocynkowanych ogniowo stalowych segmentów o grubości 42/20 mm. Współczynnik przenikania ciepła U dla płyty tej bramy wynosi 1,36 W/m2K. Brama wyposażona jest w napęd ProMatic i oferowana w sześciu rodzajach wysokiej jakości powierzchni: w modnej mikroprofilowanej powłoce Micrograin w kolorach białego aluminium, białym i brązowym oraz w  trzech rodzajach oklein foliowych Decograin - drewnopodobnych Golden Oak i Dark Oak oraz Titan Metalic.

Do każdego rodzaju bramy RenoMatic idealnie dopasować można dobrze ocieplone
drzwi zewnętrzne RenoDoor.

Stalowe skrzydła tych drzwi wyposażono w przegrodę termiczną. Płyta drzwiowa o grubości 46 mm na całej powierzchni wypełniona została utwardzaną pianką poliuretanową. Straty ciepła eliminuje też czterostronna przylga drzwiowa i podwójne uszczelki na wszystkich krawędziach płyty drzwiowej oraz dodatkowe uszczelnienie narożników w obszarze progowym. Dobrą termoizolacyjność zapewniają też aluminiowe ościeżnice z przegrodą termiczną i potrójne przeszklenie izolacyjne. Współczynnik izolacyjności cieplnej U=1,5 W/m2K.

Brama RenoMatic oferowana jest w czterech promocyjnych wymiarach: 2375 x 2125 mm, 2500 x 2125 mm, 3000 x 2125 mm i 3000 x 2250 mm, a drzwi RenoDoor w wymiarze 1100 x 2100 mm.

Brama Pearl  i drzwi RenoDoor Light

Brama Pearl i RenoDoor Light

Pearl to stalowa brama uchylna z powierzchnią strukturalną Pearlgrain w dwóch kolorach: białym i brązowym oraz w czterech promocyjnych wymiarach: 2375 x 2000 mm, 2375 x 2125 mm, 2500 x 2000 mm i 2500 x 2125 mm. Do bramy Pearl dopasować można dobrze ocieplone stalowe drzwi zewnętrzne z aluminiową ościeżnicą - RenoDoor Light. Drzwi te mają taką samą konstrukcję jak drzwi

RenoDoor i współczynnik przenikania ciepła U= 1,2 W/m2K. Dostępne są w promocyjnym wymiarze 1100 x 2100 mm.

Drzwi zewnętrzne TopSecur

Drzwi TopSecur

To drzwi wykonane z ocieplanych profili aluminiowych o grubości 80 mm, wypełnionych blachą aluminiową i pianką poliuretanową (aluminiowe wypełnienie całkowicie zakrywa skrzydło po stronie zewnętrznej). Współczynnik izolacyjności cieplnej U= 1,7 W/m2K. TopSecur wyposażone są w elementy przeciwwłamaniowe w klasie 2 wg PN- ENV 1627. Uchwyty i aplikacje ze stali nierdzewnej oraz eleganckie, bezpieczne, przeszklenie nadają całości ekskluzywny charakter.

Drzwi wykonywane są na wymiar w sześciu rodzajach wysokiej jakości powierzchni w kolorach białym, białego aluminium, brązowym, antracytowym i kasztanowym oraz w drewnopodobnej okleinie Decograin – Golden Oak. Do drzwi dopasować można przeciwwłamaniowy element boczny ze szkła.

Napędy do bram wjazdowych

W promocyjnej ofercie znalazły się też dwa napędy do bram wjazdowych.

RotaMatic 2 – wytrzymały napęd elektromechaniczny z dwoma siłownikami do bram 2- skrzydłowych o maks. wysokości 2 m i szerokości skrzydła do 2,5 m oraz maks. ciężarze skrzydła do 220 kg. W bramach ze skrzydłami o równej szerokości możliwe synchroniczne otwieranie. Napęd daje możliwość programowania funkcji skrzydła przechodniego

LineaMatic - do bram przesuwnych o maksymalnej szerokości 6 m, wysokości 2 m i ciężarze do 300 kg.

Zastosowanie każdego z tych napędów gwarantuje bezpiecznie cofanie się bramy w razie napotkania na przeszkodę oraz jej łagodny rozruch i zatrzymanie. Oba napędy wyposażono w 4-kanałowy mininadajnik.

Podobne artykuły