Artykuł Dodaj artykuł

Tajniki dobrego murowania na www.dryfix.pl

Porotherm DRYFIX jest jedynym na polskim rynku innowacyjnym systemem murowania na zaprawę w piance. Aby przedstawić klientom zalety systemu Porotherm DRYFIX, powstał serwis internetowy www.dryfix.pl dedykowany fachowcom oraz klientom indywidualnym.

Porotherm DRYFIX jest jedynym na polskim rynku innowacyjnym systemem murowania na zaprawę w piance. Aby przedstawić klientom zalety systemu Porotherm DRYFIX, powstał serwis internetowy www.dryfix.pl dedykowany fachowcom oraz klientom indywidualnym.

System Porotherm DRYFIX to rewolucja w budowaniu domów. Zalety tego rozwiązania dostrzega coraz liczniejsza grupa inwestorów. Producent pustaków Porotherm, firma Wienerberger, otrzymuje wiele pytań dotyczących produktu i jego zastosowania. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma uruchomiła platformę wymiany wiedzy dryfix.pl, która pomoże klientom szybko dotrzeć do poszukiwanych informacji.

Serwis powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Jest skierowany do wykonawców oraz inwestorów indywidualnych, którzy zdecydowali się na budowę domu. Dzięki portalowi mogą oni zdobyć fachowe informacje o systemie Porotherm DRYFIX, jak i poszerzyć posiadaną już wiedzę – mówi Jerzy Klimm, Kierownik Działu Marketingu i Zarządzania Produktem z firmy Wienerberger.

Za pośrednictwem platformy dryfix.pl klienci mogą się dowiedzieć, jakie produkty wchodzą w skład systemu Porotherm DRYFIX, jakie są zalety tego rozwiązania oraz specyfika jego użytkowania. Mogą sprawdzić parametry techniczne i termoizolacyjne właściwości pustaków oraz możliwości zastosowania ich przy budowie zewnętrznych ścian jednowarstwowych, wewnętrznych nośnych, a także działowych i osłonowych.

Na portalu znajdują się też informacje na temat szkoleń z murowania w systemie Porotherm DRYFIX. Na bieżąco publikowane są tam terminy i miejsca spotkań oraz szczegóły dotyczące uczestnictwa w warsztatach.

Internauci mogą obejrzeć na stronie dwa filmy z murowania w systemie Porotherm DRYFIX. Pierwszy film instruktażowy pokazuje krok po kroku sposób murowania pustaków szlifowanych na zaprawę do cienkich spoin w piance Porotherm DRYFIX. Drugi film przedstawia pojedynek dwóch ekip budowlanych, których zadaniem jest postawienie w jak najkrótszym czasie ściany domu. Ekipa korzystająca z tradycyjnej metody murowania pozostaje daleko w tyle za fachowcami z ekipy DRYFIX, którzy w o połowę krótszym czasie postawili estetyczną, równą ścianę.

Każda osoba odwiedzająca stronę dryfix.pl ma możliwość zamówienia bezpłatnego egzemplarza filmu instruktażowego na DVD. W tym celu wystarczy wypełnić prosty formularz. Można też pobrać katalog produktu Porotherm DRYFIX w formacie PDF.

Szczegóły na www.dryfix.pl

Podobne artykuły