Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Dyskretny urok ŚNIEŻNEJ BIELI - Barwy Natury wzbogacone o nowy kolor

Odpowiedni dobór kolorów jest kluczowym elementem architektury wnętrz. Barwy podkreślają indywidualny charakter każdego pomieszczenia oraz wpływają na optyczną zmianę jego proporcji. Dlatego rodzina emulsji Barwy Natury powiększona została o nowy kolor – ŚNIEŻNOBIAŁY.

Logo ŚnieżkaOdpowiedni dobór kolorów jest kluczowym elementem architektury wnętrz. Barwy podkreślają indywidualny charakter każdego pomieszczenia oraz wpływają na optyczną zmianę jego proporcji. Dlatego rodzina emulsji Barwy Natury powiększona została o nowy kolor – ŚNIEŻNOBIAŁY.

Fabra Barwy Natury ŚnieżkaBiel jest doskonałym tłem do tworzenia kreatywnych aranżacji kolorystycznych. W połączeniu z innymi barwami zachowuje swój delikatny odcień, ulegając jednocześnie ich wpływowi. Znakomicie sprawdza się zarówno w dużych, ale i w niewielkich pomieszczeniach – dając im optyczne powiększenie.  Kolor biały świetnie akcentuje nowoczesny lub klasyczny styl wnętrz. Pomalowane na biało ściany tworzą doskonałe tło dla mebli, dodatków i detali architektonicznych.

Nowa farba z linii Barwy Natury z dodatkiem Teflon® surface protector charakteryzuje się wysoką wydajnością (do 14 m2/1l), zapewnia doskonałe krycie i nie chlapie podczas malowania. Wykorzystanie technologii Teflon® surface protector podnosi trwałość i odporność pomalowanych ścian, dzięki czemu plamy i zabrudzenia można bardzo łatwo usunąć.

Teflon® is registered trademark of DuPont used under license by FFiL Śnieżka SA.

 

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły