Artykuł Dodaj artykuł

Deski tarasowe Badi – egzotyczna piękność pod stopami

W najnowszej ofercie DLH 2011 dostępne są deski tarasowe Badi. Ta charakteryzująca się egzotycznym wyglądem deska, coraz chętniej wykorzystywana jest przez architektów i inwestorów.

W najnowszej ofercie DLH 2011 dostępne są deski tarasowe Badi. Ta charakteryzująca się egzotycznym wyglądem deska, coraz chętniej wykorzystywana jest przez architektów i inwestorów. Jednolity kolor i brak sęków sprawiają, że deski Badi cieszą się dużym powodzeniem przy ekskluzywnym wykańczaniu basenów, tarasów i patiów.

Deski tarasowe Badi

Deski tarasowe Badi firmy DLH to połączenie wyjątkowego uroku egzotycznego drewna z jego wysoką wytrzymałością. Materiał posiada pierwszą klasę trwałości i z powodzeniem może być stosowany na zewnątrz, nie tracąc swych właściwości mechanicznych nawet przez kilkadziesiąt lat. Jednostronnie lub dwustronnie ryflowane deski tarasowe Badi, o wymiarach: 19mm lub 25 mm grubości, 90mm lub 145 mm szerokości i długości od 2150mm do 4880mm będą doskonale komponować się zarówno z wąskimi ogrodowymi ścieżkami, jak i przestronnymi tarasami. Deski Badi odporne są na grzyby (posiadają 1 klasę odporności wg. Europejskiej Normy PN-EN 350-2:2000) oraz  nie wymagają dodatkowej impregnacji podczas stosowania na zewnątrz.

Dzięki swoim walorom dekoracyjnym i ciepłej pomarańczowej barwie deski tarasowe Badi stały się jednym z ulubionych materiałów architektów i projektantów tworzących ogrody, tarasy restauracji, altany ogrodowe, patia czy ogólnie dostępne tereny rekreacyjne. Deski tarasowe Badi to produkt w 100% naturalny. Dzięki dwustronnej obrobionej powierzchni możemy je dowolnie montować. W przypadku rozmiaru 19x90mm możemy mieć taras w wersji gładkiej, lub drobno ryflowanej. W przypadku deski 25x145mm taras może być cienko lub grubo ryflowany. Ryflowanie dodatkowo eliminuje ryzyko poślizgnięcia się na mokrej powierzchni. Gładka i jednolita powierzchnia pozwala wyeksponować naturalność i piękno drewna.

W przydomowym ogrodzie

Deski tarasowe Badi

Deski tarasowe Badi firmy DLH dzięki delikatnemu usłojeniu i jednolitej barwie tworzą spójną całość z otaczającą przyrodą i w naturalny sposób wtapiają się w zieleń ogrodu. Mogą być wykorzystywane do zabudowy miejsc funkcjonalnych np. tarasu, otoczenia grila, miejsca zabaw dla dzieci, stając się naturalnym elementem ogrodu.

Deski tarasowe Badi stanowią interesującą alternatywę dla płytek ceramicznych i kostki brukowej. Stworzone z nich ścieżki w ogrodzie, altany czy mostki bardzo naturalnie wtapiają się w aranżację ogrodu stanowiąc przemyślaną i spójną kompozycję.

Miejski powrót do natury

Deski tarasowe Badi

Deski tarasowe Badi w słonecznym pomarańczowym kolorze doskonale łączą się wizualnie z nowoczesnym budownictwem. Ich ciepła, naturalna barwa nadaje surowym przestrzeniom elegancji i lekkości. Wykorzystywane w lokalach handlowych, usługowych i na terenach rekreacyjnych nadają im przyjaznego klimatu. Przykładowo dużo przyjemniej je się obiad na restauracyjnym tarasie wyłożonym drewnem niż płytkami ceramicznymi.

W industrialnej aranżacji przestrzeni zbyt wiele jest metalu, szkła i betonu. Aby człowiek czuł się dobrze, musi w swoim otoczeniu mieć elementy bardziej naturalne. Dlatego projektanci coraz częściej sięgają po drewno, szczególnie to w pięknym, jednolitym kolorze, takie jak deski tarasowe Badi. Znakomicie komponują się one z nowoczesnym budownictwem, łagodząc surowy charakter szkła czy betonu – mówi Wojciech Mogilnicki, Szef Produktu w firmie DLH Poland.

Architekci i projektanci kreujący przestrzeń publiczną, poza walorami estetycznymi, szukają w materiałach atutów użytkowych. Deski tarasowe Badi firmy DLH wykonane z drewna posiadającego wysoką trwałość zapewniają bezproblemową i komfortową eksploatację nawet w miejscach o bardzo natężonym ruchu. Odpowiednia konserwacja pozwala cieszyć się ich pięknem przez długi czas.

Cena za m2: wymiar 19x90 mm – od 144,00 zł brutto
Cena za m2: wymiar 25x145 mm – od 215,00 zł brutto


Producent: DLH Poland www.dlh-poland.com

Podobne artykuły