Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Atlas Artis Style Wyborem Roku 2011

Dekoracyjna zaprawa do spoinowania Atlas Artis Style z efektem brokatowym zdobyła nagrodę główną w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2011”.

Dekoracyjna zaprawa do spoinowania Atlas Artis Style z efektem brokatowym zdobyła nagrodę główną w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2011”.

W tegorocznej, dziesiątej edycji konkursu, organizowanego przez branżowe wydawnictwo Publikator, nagrodzono i wyróżniono 39 produktów w 16 kategoriach. W kategorii chemia w łazience, nagrodę główną zdobył Atlas za fugę Atlas Artis Style.

- Jest to pierwsza na polskim rynku dekoracyjna fuga cementowa z efektem brokatowym. Oferowana w 10 kolorach, z których każdy – dzięki brokatowi poliestrowemu – mieni się tysiącem refleksów, migoczących niczym szlachetne kamienie – mówi Jacek Bik, kierownik grupy produktowej Fugi i Hydroizolacje.

– Celem konkursu jest promocja produktów wyposażenia łazienkowego dostępnych na polskim rynku, ich jakości, wzornictwa oraz innowacyjnych rozwiązań. Tytuł „Łazienka – Wybór Roku” to gwarancja, że dany produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania – mówi Marta Matracka, redaktor naczelna magazynu „Łazienka”.

Do tegorocznego konkursu zgłoszono 150 produktów. Oceny i wyboru najlepszych dokonało jury, w skład którego weszli m.in. architekci, projektanci, przedstawiciele organizacji związanych z branżą łazienkową oraz redakcji magazynu „Łazienka”. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 28 marca br. w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Fuga ATLAS ARTIS STYLE
Szmaragdowy zachwyt

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły