Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

DRUTEX BUDOWLANĄ FIRMĄ ROKU

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie poinformował, że Spółka otrzymała wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2010 w kategorii Producent Materiałów i Technologii. 

DRUTEX BUDOWLANĄ FIRMĄ ROKU, logo drutex,

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie poinformował, że Spółka otrzymała wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2010 w kategorii Producent Materiałów i Technologii.

Wyróżnienie przyznane zostało jako wyraz uznania za dynamiczny rozwój firmy i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym. Dodatkowo, tytułem Polski Herkules uhonorowany został Prezes, Leszek Gierszewski, za skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem i sukcesy rynkowe.

Budowlana Firma Roku to nagroda przyznawana przez Redakcję i Radę Programową miesięcznika Builder. Podczas weryfikacji laureatów uwzględnia się takie czynniki jak: pozycja rynkowa danego przedsiębiorstwa, skala poczynionych inwestycji, wprowadzenie nowych produktów, uzyskane certyfikaty czy też zasięg ekspansji na nowe rynki. Builder wyróżnia jednak oprócz przedsiębiorstw także ludzi – za skuteczną realizację strategii biznesowej, która przynosi korzyści dla firmy i jest źródłem jej rynkowego sukcesu. Tytuł i statuetka trafiają do firm i ich szefów, którzy mogą poszczycić się szczególnymi osiągnięciami i ugruntowaną pozycją w branży budowlanej.

„Czuję ogromną satysfakcję i jestem dumny, że osiągnięcia naszej firmy oraz wciąż umacniająca się pozycja na rynku krajowym oraz arenie międzynarodowej są doceniane przez klientów i grona eksperckie. Zdobycie nagrody za rynkowe sukcesy oraz dynamiczny rozwój cieszy nas niezmiernie, szczególnie teraz, kiedy mamy do czynienia ze spowolnieniem gospodarczym w kraju. Wyróżnienie stanowi dla nas potwierdzenie, że nasze działania są słuszne i odpowiadają potrzebom rynku i współczesnego wyedukowanego klienta, zaś nasza biznesowa rzetelność stanowi naszą największą siłę”- powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Artykuł został dodany przez firmę

DRUTEX S.A.

DRUTEX jest wiodącym producentem okien pionowych w Europie. W swojej ofercie, oprócz produktów z PVC, posiadamy okna i drzwi z aluminium, drewna, systemy drewniano-aluminiowe jak również fasady i rolety.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły