Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Wienerberger producentem roku 2010

Firma Wienerberger zdobyła tytuł Budowlanej Firmy Roku 2010 w kategorii najlepszy producent. Magazyn Builder docenił jej sukcesy rynkowe i wkład w rozwój polskiej branży budowlanej.

Firma Wienerberger zdobyła tytuł Budowlanej Firmy Roku 2010 w kategorii najlepszy producent. Magazyn Builder docenił jej sukcesy rynkowe i wkład w rozwój polskiej branży budowlanej.

Tytuł Budowlanej Firmy Roku jest wyróżnieniem przyznawanym za dynamiczny rozwój i osiągniętą silną pozycję w branży. Kapituła konkursu – redakcja i Rada Programowa Buildera – przyznając ten tytuł bierze pod uwagę między innymi innowacyjność produktów i skalę poczynionych inwestycji, zdobyte certyfikaty i wyróżnienia, a także dostosowanie oferty do potrzeb klientów.

Firmę Wienerberger doceniono przede wszystkim za nowatorski system Porotherm DRYFIX oraz silną pozycję lidera na rynku materiałów budowlanych. W ramach  przyznanego tytułu Budowlanej Firmy Roku wyróżniono również członka zarządu Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o., Pana Mirosława Jaroszewicza, za skuteczne zarządzanie firmą i doprowadzenie przedsiębiorstwa do sukcesu rynkowego.

Tytuł Budowlanej Firmy Roku jest potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów oraz dowodem uznania ze strony klientów i ekspertów branży budowlanej. Jest to kolejne, ważne dla nas wyróżnienie. Wprowadzony w ubiegłym roku system Porotherm DRYFIX został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez murarzy jak i architektów. W styczniu zdobył on także Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2011 – powiedział Jerzy Klimm, Kierownik Działu Marketingu i Zarządzania Produktem firmy Wienerberger.

Nagrody rozdano 2 marca podczas VIII Gali Buildera, na którą do siedziby Business Centre Club w Warszawie przybyło ponad 150 osób.  Otworzył ją przewodniczący Rady Programowej magazynu Builder prof. Kazimierz Szulborski. 

Tytuł Budowlanej Firmy Roku przyznawany jest od 2003r. Firma Wienerberger została uhonorowana tym wyróżnieniem po raz pierwszy.

Podobne artykuły