Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Bruk-Bet na Targach BUDMA 2011

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA swoje najnowsze produkty i osiągnięcia zaprezentowała firma Bruk-Bet z Tarnowa. 

Logo BRUK-BETPodczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA swoje najnowsze produkty i osiągnięcia zaprezentowała firma Bruk-Bet® z Tarnowa. Stoisko producenta zdecydowanie wyróżniało się na tle innych ekspozycji.

Bruk-Bet BUDMA 2011 - dom pokazowy
Bruk-Bet BUDMA 2011 -
dom pokazowy

Okazałe stoisko stanowiło prezentację głównych produktów firmy Bruk-Bet® – elementów do wykonywania nawierzchni oraz wytwarzanego od 2010 roku betonu komórkowego Termalica. Przyciągająca uwagę ekspozycja została w całości wykonana z produktów firmy Bruk-Bet®, co znacząco odróżniało ją od pozostałych, skromniejszych stoisk w pawilonie.

Termalica – dom pokazowy

Elementem wyróżniającym firmę Bruk-Bet® był niewielki budynek, będący kompleksowym przedstawieniem realizacji domu mieszkalnego przy użyciu betonu komórkowego Termalica. Pomysłowa ekspozycja  przedstawiała dwie jego części: w stanie surowym oraz po wykończeniu.

W części pierwszej zwiedzający mieli okazję przekonać się, jak „od środka” wygląda dom wybudowany w systemie Termalica. Przedstawione w obrazowy sposób możliwości realizacji budowy z betonu komórkowego stanowiły dodatkowo prezentację nowości firmy - stropów gęstożebrowych i płyt stropowo-dachowych Termalica. Na stoisku zaprezentowano również inną nowość, taką jak płyty ścienne, przeznaczone do wznoszenia ścian osłonowych w obiektach przemysłowych i komercyjnych.

Zwiedzający mogli także zapoznać się z wnętrzem budynku – w części wykończonej znajdowało się bowiem umeblowane biuro, w którym eksperci firmy Bruk-Bet® prowadzili rozmowy z gośćmi. Fragmenty elewacji budynku stanowił kamień dekoracyjny Relief.

Bruk-Bet BUDMA 2011 - dom pokazowy
Bruk-Bet BUDMA 2011 -
dom pokazowy

Nowości do domu i ogrodu

Elementy z betonu komórkowego Termalica to tylko fragment ekspozycji firmy Bruk-Bet®. Otoczenie domu pokazowego stanowił bowiem niewielki ogród zaaranżowany przy użyciu elementów służących do wykończenia otoczenia budynków.

Wykorzystane w ogrodowych kompozycjach nowości zostały opatrzone opisami umieszczonymi na specjalnie w tym celu przygotowanych ekspozytorach, rozmieszczonych dookoła domu. Znalazły się wśród nich m.in. trzy nowe systemy schodowe, płyta tarasowa oraz płyta-palisada. 

Na ścianie budynku w części w stanie surowym przez cały czas trwania targów wyświetlana była filmowa prezentacja produktów firmy Bruk-Bet® wraz z przykładami ich zastosowań. Osoby odwiedzające stoisko mogły również uzyskać fachowe porady od ekspertów firmy, którzy gościli zwiedzających w przydomowym ogrodzie oraz w pomieszczeniu biurowym domu pokazowego.

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły