Artykuł Dodaj artykuł

Okna drewniane firmy Stolbud Włoszczowa – przytulny nastrój w zimowe dni

Drewno to surowiec od wieków wykorzystywany w budownictwie oraz aranżacji wnętrz. Okna wykonane z tego szlachetnego materiału, dostępne w ofercie firmy Stolbud Włoszczowa, stworzą w pomieszczeniach przytulną atmosferę, a domownikom zapewnią ciepło i bezpieczeństwo.

Drewno to surowiec od wieków wykorzystywany w budownictwie oraz aranżacji wnętrz. Okna wykonane z tego szlachetnego materiału, dostępne w ofercie firmy Stolbud Włoszczowa, stworzą w pomieszczeniach przytulną atmosferę, a domownikom zapewnią ciepło i bezpieczeństwo. Walory te docenimy szczególnie w okresie zimowym i świątecznym.

Okno Plus
Fot. Stolbud Włoszczowa

Święta Bożego Narodzenia to jedna z nielicznych okazji w roku, by w szczególny sposób udekorować dom lub mieszkanie. Ozdabiając okna, drzwi i inne elementy aranżacji, tworzymy wyjątkowy, magiczny nastrój. Drewniana stolarka okienna będzie bardzo dobrze współgrać ze świątecznymi dekoracjami, takimi jak drzewko choinkowe czy stroiki ze świerkowych gałązek. Naturalnie piękny surowiec, jakim jest drewno, podkreśli ciepłą, bożonarodzeniową atmosferę.

Piękne i praktyczne

Drewniane okna dostępne w ofercie firmy Stolbud Włoszczowa, dzięki bogactwu kształtów i kolorów, wkomponują się w różnorodne aranżacje. Do tradycyjnie urządzonego wnętrza pasować będzie np. model z kolekcji Plus firmy Stolbud Włoszczowa. Można go ozdobić eleganckimi brązowymi zasłonami, które będą współgrać kolorystycznie z ramami okiennymi w odcieniach naturalnego drewna. Estetycznym dopełnieniem całości będzie np. ustawiony na parapecie stroik świąteczny.

Natomiast okna Capital, również wykonane ze szlachetnego drewna, dodadzą ciepła i uroku zarówno klasycznie, jak i nowocześnie zaaranżowanym pomieszczeniom. Warto je udekorować z fantazją, stosując niebanalne połączenia tkanin zasłonowych oraz firanowych o różnych wzorach i barwach.

Okno Capital
Fot. Stolbud Włoszczowa
 
Okno Plus
Fot. Stolbud Włoszczowa

Znajdujące się w ofercie włoszczowskiego producenta modele okien Plus oraz Capital wykonane są z wyselekcjonowanego drewna sosny, dębu lub egzotycznego meranti. Mogą być lakierowane farbami transparentnymi, które nadają drewnu piękny, nasycony odcień, nie zakrywając jego szlachetnego usłojenia. Ramy okienne, np. w barwach sosny, mahoniu czy afromozji stworzą we wnętrzach przytulną atmosferę.

Obok walorów estetycznych, okna Capital i Plus charakteryzują też bardzo dobre parametry techniczne. Zamontowane w nich zestawy szybowe zapewniają izolację termiczną, co jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym. Obydwa modele stolarki okiennej mogą być wykonane w wersji o podwyższonej odporności na włamanie.

Naturalnie piękne okna drewniane dostępne w ofercie firmy Stolbud Włoszczowa stanowią luksusowe zabezpieczenie domu przed zimnem. W wigilijny wieczór będziemy mogli wypatrywać przez nie pierwszej gwiazdki, ciesząc się spokojem, ciepłem i bezpieczeństwem domowego ogniska.

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A. 

Podobne artykuły