Artykuł Dodaj artykuł

Nowa strona internetowa YAWAL S.A.

YAWAL S.A. dokonał zmian w swoim serwisie internetowym dopasowując go do wymagań klientów, architektów i inwestorów. Witryna zmieniła zarówno szatę graficzną, jak też i zawartość.

Logo YAWAL

Witryna zmieniła zarówno szatę graficzną, jak też i zawartość. Pod adresem http://www.yawal.com/ mamy obecnie wizytówkę nowoczesnej firmy z 20-letnim doświadczeniem.YAWAL S.A. dokonał zmian w swoim serwisie internetowym dopasowując go do wymagań klientów, architektów i inwestorów.

„Nowa strona internetowa to nasza wizytówka, która przede wszystkim spełnia funkcję informacyjną i wizerunkową. Ma pokazać naszą ofertę oraz firmę, jako nowoczesne, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo.” – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu YAWAL S.A.

Nowa strona przede wszystkim zmieniła się pod względem funkcjonalności. Prostsza nawigacja oraz szybsze ładowanie to podstawowe zalety strony. Przejrzysty dostęp sprawia, że każdy odwiedzający na pewno znajdzie informacje na których mu zależy. Na uwagę zasługuje przegląd fotograficzny blisko 90 obiektów referencyjnych. Każdy z obiektów jest ilustrowany kilkoma zdjęciami, które oddają wizję architektoniczną budynków wyrażoną także poprzez systemy firmy YAWAL S.A.

Jednym z założeń powstania nowej strony jest usprawnienie dostępu dla grup współpracujących z firmą, czyli partnerów biznesowych, architektów oraz wykonawców i inwestorów. Już teraz każda z tych grup po zalogowaniu może w prosty sposób korzystać ze szczegółowych opisów oferowanych przez firmę produktów i usług, znaleźć interesujące ich rysunki techniczne oraz, w razie potrzeby, skorzystać z fachowej pomocy technicznej pracowników YAWAL S.A.

Swoje miejsce znalazły informacje dla inwestorów giełdowych. Dla nich powstała strefa relacji inwestorskich, która zawiera informacje bieżące oraz raporty finansowe.

Artykuł został dodany przez firmę

YAWAL S.A.

Yawal S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Nasze systemy przeznaczone są do produkcji ścian osłonowych, różnorodnych okien, drzwi i nietypowych konstrukcji przestrzennych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.