Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

BESTON professional łączy na dobre. Nowa linia produktów Śnieżki

Ostateczny efekt prac budowlanych czy remontowych w znacznej mierze zależy od rodzaju materiałów zastosowanych na etapie końcowym. Szczególnie ważny jest dobór odpowiednich produktów łączących i uszczelniających. Decydując się na właściwy klej mocujący czy piankę montażową warto postawić na najwyższą jakość.

Logo ŚnieżkaOstateczny efekt prac budowlanych czy remontowych w znacznej mierze zależy od rodzaju materiałów zastosowanych na etapie końcowym.

Szczególnie ważny jest dobór odpowiednich produktów łączących i uszczelniających. Decydując się na właściwy klej mocujący czy piankę montażową warto postawić na najwyższą jakość.

Z myślą o potrzebach klientów indywidualnych oraz firm budowlanych FFiL Śnieżka SA stworzyła nową linię produktów złożoną z klejów, silikonów oraz pianek. Produkty z serii BESTON professional, przeznaczone są do stosowania przy pracach budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Niezawodne i łatwe w użyciu nowe materiały Śnieżki sprawiają, że praca staje się przyjemnością.

BESTON professional Śnieżka
BESTON professional

Spoinowanie, fugowanie, uszczelnianie, klejenie, czy wypełnianie szczelin… Wachlarz zastosowań produktów z serii BESTON professional jest bardzo szeroki.

Potrzebujemy niezawodnego materiału do wypełniania połączeń? Nowoczesne silikony BESTON professional charakteryzują się wysoką elastycznością i doskonałą przyczepnością do podłoża. Silikon Uniwersalny znajdzie swoje zastosowanie do spoinowania wszelkich materiałów budowlanych oraz do fugowania płytek.

Jeśli pracujemy przy wypełnianiu łączeń umywalki, wanny lub brodzika powinniśmy użyć odpornego na pleśń i wilgoć Silikonu Sanitarnego. Oprócz łazienki znajdzie on swoje zastosowanie także w innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

W trakcie malowania ścian prawdziwą zmorą są pojawiające się szczeliny i pęknięcia. Z tego typu ubytkami, występującymi również na innych powierzchniach, można poradzić sobie dzięki Akrylowi BESTON professional. Jest to szybko utwardzający się produkt, który nadaje się do pomalowania. Po szybkim wypełnieniu szczelin Akrylem, pozostaje nam tylko wybrać piękny kolor ścian.

Klejenie, mocowanie, łączenie? Do takich zadań posłużą nam kleje z serii BESTON professional. W klejeniu listew i paneli dekoracyjnych oraz w mocowaniu różnego typu elementów doskonale sprawdza się Klej Montażowy Uniwersalny. Jeśli klejone elementy wymagają elastycznego połączenia (konieczne w przypadku paneli, progów czy luster), powinniśmy skorzystać z nowej generacji kleju – uszczelniacza hybrydowego. Klej Uszczelniacz Elastyczny zapewnia trwałość oraz doskonałą przyczepność do podłoża. Nadaje się także do malowania. Jeżeli montujecie stolarkę budowlaną lub wygłuszacie ścianki działowe, skorzystajcie z doskonale izolującej i uszczelniającej Pianki Montażowej z serii BESTON professional.

Każde opakowanie BESTON professional zawiera najistotniejsze dane o produkcie oraz przedstawia graficzny sposób wykorzystania go. Zaprezentowane w przejrzystej formie informacje o zastosowaniu sprawiają, że dobór odpowiedniego rozwiązania staje się intuicyjny.

Akryl BESTON proffesional Śnieżka Pianka montażowa BESTON proffesional Śnieżka
Akryl
BESTON proffesional
Pianka montażowa
BESTON proffesional
Klej uszczelniacz elastyczny BESTON proffesional Śnieżka Klej montażowy uniwersalny BESTON proffesional Śnieżka
Klej uszczelniacz elastyczny
BESTON proffesional
Klej montażowy uniwersalny
BESTON proffesional
Silikon sanitarny BESTON proffesional Śnieżka Silikon uniwersalny BESTON proffesional Śnieżka
Silikon sanitarny
BESTON proffesional
Silikon uniwersalny
BESTON proffesional

 

Artykuł został dodany przez firmę

FFiL Śnieżka SA

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły