Artykuł Dodaj artykuł

Grunt to MAGNAT – nowa lateksowa farba gruntująca

Uodparnianie ścian na działanie wilgoci, wypełnianie nieznacznych ubytków w strukturze ściany czy zapobieganie przebijaniu kolorów przy przemalowywaniu ciemnej, intensywnej barwy na jasną – takim wyzwaniom musi sprostać dobra farba gruntująca. Rodzi

Aranżacja wnętrz Magnat

Uodparnianie ścian na działanie wilgoci, wypełnianie nieznacznych ubytków w strukturze ściany czy zapobieganie przebijaniu kolorów przy przemalowywaniu ciemnej, intensywnej barwy na jasną – takim wyzwaniom musi sprostać dobra farba gruntująca.

Rodzina produktów MAGNAT poszerzyła się właśnie o lateksową farbę gruntującą, która - wraz z Emulsją MAGNAT - stanowi kompletny system do malowania ścian wewnątrz pomieszczeń.

Nowy MAGNAT posiada bardzo dobre właściwości kryjące i wypełniające: wyrównuje fakturę podłoża, wzmacnia je oraz zwiększa wydajność i przyczepność farb nawierzchniowych.

Logo NANO TECHYNLOGYTak kompleksowe działanie jest możliwe dzięki starannie dobranej recepturze i zastosowaniu technologii opartej o nanocząsteczki (NANO TECHYNLOGY).

Farba przeznaczona jest do różnorodnych podłoży: cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych oraz gipsowo-kartonowych, a także drewnianych i drewnopochodnych, czy nawet tapet z włókna szklanego. Dzięki odpowiedniemu składowi farby gruntowanie lateksową farbą MAGNAT wystarczy wykonać jednokrotnie.

Ten szybki zabieg wyrównuje chłonność ścian i zapewnia równomierny kolor warstwy zewnętrznej. Ponadto po nałożeniu lateksowa farba gruntująca MAGNAT tworzy mikropory, pozwalające „oddychać” ścianom.

Poza tym, ze względu na swoje właściwości, farba polecana jest do pierwszego malowania powierzchni, w których ubytki uzupełniono np. gipsem, albo ścian pokrytych gładzią szpachlową, jako podkład przy przemalowywaniu ciemnego, intensywnego koloru na jasny.

Nanoskład lateksowa farba gruntująca Magnat
Nanoskład
Przyczepność do podłoża: lateksowa farba gruntująca Magnat
Przyczepność do podłoża

Farbę można nakładać dowolnym narzędziem: od klasycznych, szerokich pędzli, przez wałki po natrysk hydrodynamiczny. Po zagruntowaniu powierzchni, warstwy nawierzchniowe można nakładać już po upływie 4 godzin.

Lateksowa farba gruntująca MagnatLateksowy grunt MAGNAT jest nieinwazyjny: nie chlapie podczas malowania i – co ważne szczególnie przy dekorowaniu pokoi sypialnych - wydziela delikatny, łagodny zapach.

Jednym litrem farby można pomalować nawet 8m2 powierzchni.

Lateksowa Farba Gruntująca MAGNAT jest dostępna w opakowaniach 2,5 oraz 5-litrowych i kosztuje odpowiednio 21,45 zł i 40,86 zł.

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły