Artykuł Dodaj artykuł

Kolejne hale w Łodzi

Hale firmy Ocmer Sp. z o. o. były już wielokrotnie nagradzane. Nic zatem dziwnego, że przedsiębiorstwo stawiające hale przemysłowe znalazło się na prestiżowej liście magazynu ekonomicznego Home & Market. „Złota 500 największych przedsiębiorstw”

 

remco-ocmer.logo.221008.gif

Hale firmy Ocmer Sp. z o. o. były już wielokrotnie nagradzane. Nic zatem dziwnego, że przedsiębiorstwo stawiające hale przemysłowe znalazło się na prestiżowej liście magazynu ekonomicznego Home & Market. „Złota 500 największych przedsiębiorstw” to ranking najbardziej produktywnych firm w 2008 roku. Jednak Ocmer nie spoczywa na laurach. Przedsiębiorstwo realizuje właśnie swój kolejny projekt, czyli magazyn części elektronicznych dla firmy TME Sp. z o. o. Nowe hale przemysłowe powstają na terenie Łodzi.

 

Łódź od pewnego czasu coraz śmielej przyciąga inwestorów, którzy właśnie tu lokują swoje pieniądze. Na terenie miasta powstają nowe biurowce, hale oraz centra handlowo – usługowe. Poważne przedsiębiorstwa stawiają na jakość, niezawodność oraz nowoczesność. Właśnie dlatego firma TME Sp. z o. o. powierzyła budowę swojego nowego magazynu spółce Ocmer. Hale stawiane przez przedsiębiorstwo są bowiem precyzyjnie wykonane według sprawdzonej technologii. Najlepiej świadczy o tym liczba zadowolonych klientów oraz już zrealizowane projekty na terenie całego kraju. Poza tym realizacje firmy Ocmer poparte są długoletnim doświadczeniem europejskiego lidera, jeśli chodzi o hale przemysłowe, spółki Remco.

Hale przemysłowe nie pierwsze i nie ostatnie

Dla firmy Ocmer Sp. z o. o.  hale przemysłowe w Łodzi to nie pierwszyzna. Przedsiębiorstwo spełniło oczekiwania wielu klientów z różnych regionów Polski. Wykonane realizacje zobaczyć można w Łodzi, Zgierzu, Sieradzu oraz w kliku innych miejscowościach na terenie regionu łódzkiego. Łącznie w tych okolicach Ocmer wykonał kilkadziesiąt projektów. Wśród zadowolonych klientów są m.in. takie firmy jak: AQUILA Radomsko, Medax, czy BILPLAST. ”Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego oczekiwań. Takie podejście sprawia, że przedsiębiorcy są usatysfakcjonowani. Jesteśmy szczęśliwi, że nasze solidne i funkcjonalne hale przemysłowe cieszą się coraz większym uznaniem. Sprawiło to, iż znaleźliśmy się w elitarnym gronie najbardziej produktywnych firm działających w Polsce, w roku poprzednim. Za rok postaramy się być jeszcze wyżej w rankingu, nieustannie ulepszając nasze usługi.” – zapewnia Krzysztof Bednarek dyrektor firmy Ocmer Sp. z o. o..


Więcej na stronie: http://www.ocmer.com.pl/

Podobne artykuły