Artykuł Dodaj artykuł

Sokółka wśród Najlepszych Marek Roku 2008

Firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. uzyskała najwyższą pozycję w rankingu Najlepsza Marka Budowlana 2008 wśród producentów okien drewnianych w kategorii Okna elewacyjne.

 

logo.sokolka.160209.jpg

Firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. uzyskała najwyższą pozycję w rankingu Najlepsza Marka Budowlana 2008 wśród producentów okien drewnianych w kategorii Okna elewacyjne.

Może cieszyć się również z wyróżnienia- równoznacznego z drugą nagrodą w kategorii Drzwi wewnętrzne. Warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to jedyna firma, która może pochwalić sie tak wysokimi ocenami w więcej niż jednej kategorii.

Jest to bardzo ważna i prestiżowa nagroda. Ankietowani reprezentujący firmy branży budowlanej wskazywali najlepszą firmę w trzech kategoriach:

1) Najwyższa jakość w danej kategorii.
2) Najlepsza relacja ceny do jakości w danej kategorii.
3) Najczęściej stosowana marka przez badanego wykonawcę.

Pomysłodawcą i organizatorem rankingu jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, która specjalizuje się w badaniach sektora inwestycyjno-budowlanego i monitoruje rynek budowlany w Polsce. Klasyfikację utworzono w oparciu o analizę wyników badań ankietowych, zrealizowanych techniką CATI (Ankiety telefoniczne). Badaniem objęto łącznie 2050 respondentów reprezentujących firmy wykonawcze z całego kraju.

Dla Sokółki jest to kolejne wyróżnienie tego typu. W roku 2008 liczne badania wykazały, że Sokółka jest najpopularniejszym producentem okien drewnianych w kraju. Były to m.in. badania realizowane przez firmę OBOP mające na celu wyłonienie najlepszych polskich marek. „Rok 2008 był dla nas bardzo pomyślny w wielu wymiarach. Uzyskaliśmy znaczny, nawet większy niż zakładany w ambitnym planie, wzrost sprzedaży.

Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów biznesowych. Do tego dołączyły się liczne dowody uznania w postaci nagród i wyróżnień. Jest to dla nas wyraźny sygnał, że duża inwestycja w nowoczesną linię produkcyjną, którą przeprowadziliśmy w 2007 roku i stały nacisk na podnoszenie jakości produktów przynoszą rezultaty.”- komentuje Marcin Szymanowski Kierownik Działu Marketingu firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły