Artykuł Dodaj artykuł

OKRE Development na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu

Targi mieszkaniowe, które odbędą się już w najbliższy weekend – 6 i 7 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będą szansą na zapoznanie się z aktualną ofertą prawie 120 deweloperów z Poznania i okolic.

Targi mieszkaniowe, które odbędą się już w najbliższy weekend – 6 i 7 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będą szansą na zapoznanie się z aktualną ofertą prawie 120 deweloperów z Poznania i okolic. Wśród nich obecna będzie również firma OKRE Development, która realizuje osiedle Na Skraju Lasu na poznańskich Naramowicach. Na wrześniowych Targach Mieszkań i Domów będzie można wziąć też udział w ciekawych prelekcjach, skorzystać z porady doradców finansowych czy pośredników obrotu nieruchomościami.

Pomimo wprowadzonego na początku 2014 roku obowiązkowego 5-procentowego wkładu własnego przy zaciąganiu kredytów hipotecznych, liczba sprzedawanych przez deweloperów mieszkań stale rośnie. Dzieje się tak między innymi dzięki nadal niskim stopom procentowym, a tym samym korzystnym warunkom kredytowania. W komfortowej sytuacji są także osoby, które spełniają warunki dopłat w rządowym programie „Mieszkanie dla młodych”. Oba czynniki przekładają się na duże zainteresowanie mieszkaniami – w szczególności tymi w ciekawych lokalizacjach.

W jesiennej edycji Targów Mieszkań i Domów weźmie udział prawie 120 wystawców, a wielu z nich przygotowuje na tę okazję specjalne promocje, dostępne tylko w dniach targowych.

– W ramach specjalnej oferty, wszystkim osobom, które po spotkaniu na naszym stoisku, zdecydują się na zamieszkanie na osiedlu Na Skraju Lasu, gwarantujemy pokrycie wszelkich kosztów notarialnych, związanych z zakupem mieszkania – mówi Małgorzata Deiksler, Dyrektor biura OKRE Development w Poznaniu, firmy realizującej na poznańskich Naramowicach projekt mieszkaniowy „Na Skraju Lasu”.

– Dodatkowo, dla nowych lokatorów poznanych w trakcie imprezy targowej, przygotowaliśmy dogodne miejsca postojowe w cenie 15 000 zł –dodaje.

Targi Mieszkań i Domów to również idealny moment na rozeznanie się wśród ofert ostatnich dostępnych gotowych mieszkań. – Obecnie prowadzimy także wyprzedaż II etapu Osiedla Na Skraju Lasu, które znajduje się zaledwie 15 metrów od Rezerwatu Przyrody Żurawiniec. W naszej letniej promocji, obejmującej budynek C, pozostało już tylko 8 mieszkań, wśród których znajdują się także te z widokiem na pobliski las – dodaje Małgorzata Deiksler. Osiedle Na Skraju Lasu to kompleks mieszkaniowy o nowoczesnej architekturze, doskonale korespondującej z otaczającą przyrodą. Firma OKRE Development ma ugruntowaną pozycję jako deweloper inwestycji zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych. Działa na międzynarodowym rynku nieruchomości od ponad 30 lat, w Polsce od 1994 roku.

Targi Mieszkań i Domów odbędą się 6 i 7 września 2014 r. Z ofertą OKRE Development będzie można zapoznać się przy stoisku C12 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Podobne artykuły