Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

SPIN Extra 2016 – wiosenna edycja osiemnastego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych, Ekspertów, Producentów i Dystrybutorów – zapraszamy

9–10 marca 2016 w Hotelu 5* Marina Club zlokalizowanym w samym sercu Warmii i Mazur – Sile k. Olszyna, odbędzie się SPIN Extra 2016. Edycja wiosenna dedykowana jest dla projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski.  

Logo SPIN 20169–10 marca 2016 w Hotelu 5* Marina Club zlokalizowanym w samym sercu Warmii i Mazur – Sile k. Olszyna, odbędzie się SPIN Extra 2016. Edycja wiosenna dedykowana jest dla projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski.

Formularz Zgłoszeniowy: ww.spin.lockus.pl/rejestracja/

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to tradycyjne wydarzenie w branży niskich prądów mające na celu wymianę kontaktów i doświadczeń. Producenci i dystrybutorzy od 14 lat spotykają się z projektantami, aby dzielić się wiedzą i nowinkami technologicznymi. Najbliższa, wiosenna edycja, będzie obfitować w nowe kontakty, demonstracje sprzętu oraz omawianie projektów i inwestycji.

W trakcie spotkania uczestnicy przetestują rozwiązania producentów i dystrybutorów rozwiązań niskoprądowych. Wśród pierwszych Partnerów SPIN Extra 2016 są:

  • Złoci Partnerzy: ABB, BKT Elektronik, Cias, DAHUA/ProfiCCTV, PULSAR
  • Srebrni Partnerzy: Alarmnet, Ambient System, Hikvision, Inventpower, NSS/BCS, Polon Alfa, SLX
  • Brązowi Partnerzy: Impakt, TP-Link, Trend Control Systems, W2

Projektancie zarejestruj się na wydarzenie i zdobądź realny wpływ na branżę niskich prądów w Polsce. Formularz zgłoszeniowy na SPIN Extra 2016 dostępny jest na stronie wydarzenia: www.spin.lockus.pl/rejestracja/

Bądź na bieżąco: www.spin.lockus.pl/aktualna-edycja/

Szczegółowe informacje można znaleźć na www.spin.lockus.pl oraz na fanpage wydarzenia www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

Podobne artykuły