Artykuł Dodaj artykuł

KONKURS „ŁAZIENKA Z WIDOKIEM NA NATURĘ”

Tork ogłasza konkurs dla studentów i ubiegłorocznych absolwentów kierunków dla przyszłych architektów i projektantów wnętrz.

Tork ogłasza konkurs dla studentów i ubiegłorocznych absolwentów kierunków dla przyszłych architektów i projektantów wnętrz.

Skupiając się na pomieszczeniu, które nie tylko pomaga dbać o higienę codzienną, ale powinno być również źródłem relaksu, zapraszamy do udziału w konkursie polegającym na stworzeniu projektu łazienki w restauracji z użyciem proekologicznych produktów marki Tork. Zachęcamy do zobrazowania funkcjonalnej, ergonomicznej, a zarazem stylowej łazienki dla sektora HoReCa.

Nagroda Główna – 4 000 PLN
Wyróżnienie – 1 000 PLN
Dodatkowo każdy z laureatów otrzyma roczną prenumeratę magazynu “Łazienka”.

Chcesz wziąć udział w konkursie?

W celu zgłoszenia swojego udziału w Konkursie wydrukuj i wypełnij formularz z danymi osobowymi oraz zaakceptuj regulamin (do pobrania). Zdjęcia, potrzebnych do projektu produktów z oferty TORK, możesz pobrać z naszej strony, w programie CAD. W prawym górnym rogu, na stronie www.tork.pl, należy wpisać numer poszukiwanego produktu. Po kliknięciu w szczegóły wybranego produktu, pojawi się znaczek spakowanych do formatu ZIP dokumentów z nazwą CAD, które należy pobrać. Projekt nagrany na nośnik cyfrowy, zapisany w formacie tiff, jpg lub pdf; dwa komplety kolorowych wydruków projektu w formacie A4 oraz wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, zawierający akceptację regulaminu wyślij  na adres:

SCA Hygiene Products Sp. z o.o.
ul. Puławska 435A
02-801 Warszawa
Z dopiskiem: Konkurs Tork „Łazienka z widokiem na naturę".

Czekamy na Wasze projekty do 30 września 2011 (decyduje data wpływu przesyłki)!

Komisja przy wyborze nagrodzonych projektów będzie kierować  się następującymi kryteriami:

- oceną innowacyjności oraz funkcjonalności projektu
- poziomem technicznego i estetycznego wykonania projektu
- liczbą produktów z oferty TORK wykorzystanych w projekcie
- możliwością wdrożenia projektu w praktyce

Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się w dniu 17 października 2011 roku w formie e-mailingu oraz na www.tork.pl. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: tork.polska@sca.com, wpisując w temacie e-maila: Konkurs Tork „Łazienka z widokiem na naturę".

Patroni medialni konkursu:
„InfoArchitekta” www.infoarchitekta.pl,
„Łazienka” www.lazienka.com.pl,  
„Wnętrza” www.wnetrza.webzine.pl.  

Udział w Konkursie jest bezpłatny.
Czekamy na zgłoszenia i projekty!

Podobne artykuły