Artykuł Dodaj artykuł

Dni Otwarte w Budimeksie Nieruchomości

W najbliższą sobotę 6 listopada, Budimex Nieruchomości zaprasza na kolejne Dni Otwarte w Warszawie. Bohaterem imprezy będzie powstające na warszawskich Bielanach Osiedle Wólczyńska.

W najbliższą sobotę 6 listopada, Budimex Nieruchomości zaprasza na kolejne Dni Otwarte w Warszawie. Bohaterem imprezy będzie powstające na warszawskich Bielanach Osiedle Wólczyńska. W godzinach 10 – 17, w biurze sprzedaży przy ul. Stawki 40 na odwiedzających będą czekały rabaty na wybrane mieszkania w tej inwestycji.

Osiedle Wólczyńska

Na Osiedle Wólczyńska złożą się dwa budynki o wysokości od pięciu do czternastu pięter. Powstanie w nich 320 funkcjonalnych, dobrze rozplanowanych mieszkań od jednego do pięciu pokoi i metrażach od 30 do 107 m2. Ważną zaletą inwestycji są niskie ceny, zaczynające się od 6 100 zł/m2, które z okazji Dni Otwartych zostaną dodatkowo obniżone.

Kolejnym atutem Osiedla Wólczyńska jest dobra komunikacja. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja metra Młociny. Dojazd do centrum Warszawy to kwestia zaledwie kilkunastu minut. Lokalizację docenią również miłośnicy rekreacji na świeżym powietrzu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Młociński, trochę dalej Lasek Lindego, rezerwat Las Bielański czy Las Bemowski.

Podczas Dni Otwartych, pracownicy Budimeksu Nieruchomości chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące inwestycji, cen i dostępności mieszkań oraz warunków zakupu.

Na zainteresowanych będzie również czekał doradca kredytowy, który przedstawi oferty kredytów hipotecznych, przygotowane przez wiodące banki specjalnie dla klientów Budimeksu Nieruchomości oraz pomoże wybrać najlepszy sposób finansowania zakupu własnego „M”.

Dla odwiedzających przewidziano poczęstunek i firmowe upominki.

Podobne artykuły