Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

47 Międzynarodowe Targi Budownictwa "TWÓJ DOM 2015" w Bielsku-Białej zakończone

05-05-2015, 02:00

47 Międzynarodowe Targi Budownictwa Twój Dom 2015 w Bielsku-Białej

Sukces targów - zadowolenie wystawców i gości.

 
Targi  systematycznie uatrakcyjniają i powiększają swoja ofertę, zyskując prestiż i znaczenie.

W tym roku: rekordowa ilość wystawców, ponad 20% większa frekwencja zwiedzających, w tym liczni goście z Czech i Słowacji, kontakty międzynarodowe, istotne dla branży konferencje i prezentacje  - tak można w skrócie podsumować zakończone w niedzielę 47 Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej.

47 Międzynarodowe Targi Budownictwa Twój Dom 2015 w Bielsku-Białej 47 Międzynarodowe Targi Budownictwa Twój Dom 2015 w Bielsku-Białej

Zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim innowacyjne materiały i urządzenia, dzięki którym można wybudować ciepły dom, a jednocześnie obniżyć koszty jego użytkowania.
 
Zawsze pełne zwiedzających były stoiska firm z urządzeniami i instalacjami zapewniającymi komfort cieplny pomieszczeń. Wszyscy zainteresowani mogli poznać najnowsze rozwiązania techniczne, a także  uzyskać porady profesjonalistów i praktyków.
 
Uwagę gości przyciągały też  piękne ekspozycje z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem wnętrz w  ramach  Strefy Dobrych Wnętrz.  Była to nowa  propozycja  targów  dla  zwiedzających,  która z pewnością  będzie  kontynuowana w przyszłości.

W związku z wprowadzaniem dopłat rządowych do instalacji OZE na potrzeby gospodarstw domowych na targach pojawiło się wiele firm oferujących najnowsze rozwiązania w tej branży.

47 Międzynarodowe Targi Budownictwa Twój Dom 2015 w Bielsku-Białej 47 Międzynarodowe Targi Budownictwa Twój Dom 2015 w Bielsku-Białej


 
Wiele osób zainteresowanych tematem  szukało porad i pomocy na  wykładach prowadzonych na konferencjach i na Wyspie Nowości. Do wygłoszenia wykładów zaproszono europejskiej sławy twórcę i propagatora tej idei p. Guntera Schlagowskiego. Wykłady znanego w Europie praktyka wzbudziły powszechne uznanie i podziw dla jego ogromnej wiedzy.
 
Podczas uroczystego otwarcia Targów "TWÓJ DOM 2015" organizator  Targów Biuro Promocji i Wystaw "ASTRA" uhonorowane zostało pucharem  I Wicewojewody Śląskiego Pana Mirosława Szemli za "organizację i wkład w rozwój budownictwa na terenie Województwa Śląskiego". Nagrodę dedykujemy wszystkich wystawcom oraz zwiedzającym, dzięki którym każdego roku mogą odbywać się Targi na najwyższym poziomie.
 
Targi spełniły oczekiwania zarówno gości targowych, jak i wystawców. Wielu z nich deklarowało swój udział w kolejnej, jesiennej edycji Międzynarodowych Targów  Budownictwa w Bielsku-Białej, która odbędzie się w dniach 25 – 27 września br.

Organizatorem targów było Biuro Promocji i Wystaw Astra

Podobne artykuły