Artykuł Dodaj artykuł

Nowe oblicze ognia, czyli kasety Opti-MystŸ marki Optiflame

Lato to okres długich, ciepłych wieczorów, skłaniających do relaksu i odrobiny leniuchowania. W chwilach tych, niezwykle ważna jest aranżacja naszego mieszkanie. Spokojnie migoczące w kominku płomienie to bez wątpienia idealny sposób na podkreślenie tej błogiej atmosfery.

Optiflame logoLato to okres długich, ciepłych wieczorów, skłaniających do relaksu i odrobiny leniuchowania. W chwilach tych, niezwykle ważna jest aranżacja naszego mieszkanie. Spokojnie migoczące w kominku płomienie to bez wątpienia idealny sposób na podkreślenie tej błogiej atmosfery. Jednak w upalne, wakacyjne dni do niedawna wydawało się to być niemożliwe. Teraz, za sprawą kaset Opti-Myst®, marki Optiflame magiczną aurę ognia, bez zbędnego ogrzewania pomieszczenia, możemy wyczarować również latem.

Kominki nadają naszemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Ocieplają minimalistyczną stylistykę i idealnie współgrają z przytulną aranżacją. Dotąd jednak wykorzystywane były głównie w okresie jesienno-zimowym, w dużej mierze pełniąc funkcję dodatkowego elementu grzewczego. Korzystanie z nich stanowiło jednak problem latem, kiedy to promienie gorącego słońca wystarczająco nagrzewają nasze pomieszczenia. Marka Optiflame, dzięki wprowadzeniu innowacyjnych kaset Opti-Myst®, będących doskonałą imitacją prawdziwego paleniska, pozwala cieszyć się wyglądem tradycyjnego kominka także w upalne dni.

Letnie ognisko

Kaseta Opti-Myst, z efektem świetlnym 3D fot. Optiflame
Kaseta Opti-Myst®, z efektem
świetlnym 3D
fot. Optiflame

Nowoczesne rozwiązania ułatwiają i umilają nasze codzienne życie. Kasety Opti-Myst®, marki Optiflame są tego najlepszym przykładem. Ich innowacyjna technologia zapobiega bowiem w ciepłe wieczory zbędnemu ogrzewaniu i pozwala na wykorzystanie nieużywanego w okresie letnim kominka. Cassette M i Cassette L to paleniska imitujące płonące polana, wzbogacone o specjalny efekt 3D. Ta nowatorska metoda wytwarzania iluzji płomienia polega na wygenerowaniu przy pomocy ultradźwięków mgły wodnej, która poprzez odpowiednie podświetlenie daje złudzenie realistycznego ognia i dymu. Aby cieszyć się klimatyczną aranżacją, wystarczy jedynie włożyć wybraną kasetę do tradycyjnego kominka i podłączyć do prądu za pomocą kabla z wtyczką. Dodatkowo, by podkreślić komfortową obsługę kaset marki Optiflame, umożliwiono ich regulację za pomocą pilota zdalnego sterowania. Prostota użytkowania urządzenia z pewnością więc przypadnie do gustu zwolennikom wygodnych rozwiązań.

Do wyboru, do koloru

Cassette L marki Optiflame – sposób nie nietypową aranżację fot. Optiflame
Cassette L marki Optiflame –
sposób nie nietypową aranżację
fot. Optiflame

Dobór elementów dekoracyjnych domu to nie lada wyzwanie. Wystrój pomieszczeń w dużej mierze kształtuje atmosferę panującą w mieszkaniu. Kasety Opti-Myst®, z pewnością będą stanowiły ciekawy i nowatorski dodatek do stylistycznej koncepcji. Ich czarny kolor sprawia, że bez problemu wpiszą się tonację obudowy każdego kominka.  Kasety Opti-Myst®, dostępne są w dwóch wersjach – Cassette M i Cassette L, które różnią się rozmiarami oraz ilością zużywanej energii. Casette M o wielkości 320x567x290 mm pobiera 250 W, natomiast Casette L, w nieco większych rozmiarach (339x720x367 mm), 400 W. Można je więc dopasować zarówno do stylistyki pokoju, jak i jego wielkości. Co więcej, uniwersalny charakter kaset otwiera przed nami niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Poza wykorzystaniem ich jako uzupełnienie letnią porą tradycyjnego kominka, możemy je również wbudować we wnękę w ścianie, tworząc atrakcyjne efekty świetlne. Dla uzyskania bardziej oryginalnego rezultatu najlepiej połączyć ze sobą kilka kaset.

Kasety Opti-Myst®, marki Optiflame to oryginalne rozwiązanie, pozwalające cieszyć się widokiem ognistych języków bez względu na porę roku i temperaturę za oknem. Dzięki nim będziemy mogli godzinami wpatrywać się w płonące polana, których kojący widok sprzyja wypoczynkowi, niezbędnemu w upalne, letnie wieczory.

Cassette M

  • Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-Myst®
  • Wymiary (wysokość  x szerokość x głębokość): 320x567x290 mm
  • Pobór energii przez efekt optyczny: 250 W
  • Cena brutto: 3490 zł


Cassette L

  • Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-Myst®
  • Wymiary (wysokość  x szerokość x głębokość): 339x720x367 mm
  • Pobór energii przez efekt optyczny: 400 W
  • Cena brutto:  4990 zł

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły