Artykuł Dodaj artykuł

AIB z wizytą w Paryżu

Odbywające się w Paryżu międzynarodowe targi BATIMAT to jedna z największych i najważniejszych imprez wystawienniczo-targowych w branży budowlanej.

Odbywające się w Paryżu międzynarodowe targi BATIMAT to jedna z największych i najważniejszych imprez wystawienniczo-targowych w branży budowlanej. W tegorocznej odsłonie wydarzenia bierze udział AIB, producent innowacyjnych materiałów izolacyjnych. Specjalnie przygotowana ekspozycja w nietypowy sposób prezentuje bogatą ofertę polskiego przedsiębiorstwa.

Targi BATIMAT to organizowana co 2 lata, prestiżowa impreza, w której uczestniczą czołowi przedstawiciele branży budowlanej. Paryskie wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem – jego ostatnia edycja w 2011 roku zgromadziła ponad 350 tys. zwiedzających.

W tym roku targi BATIMAT odbywają się w dniach 4-8 listopada i poświęcone są zagadnieniom związanym m.in. z efektywnością energetyczną, niskim poborem mocy, dostępnością i komfortem budynków oraz technologicznym wymiarem budownictwa.

Profil działalności firmy AIB znakomicie wpisuje się w tematykę tegorocznej odsłony wydarzenia. Uniwersalne produkty tej marki – profile uszczelkowe, taśmy izolacyjne i masy butylowe, znajdują zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, zapewniając szczelność, komfort i ciepło. Nowoczesne rozwiązania polskiego producenta skutecznie izolują, pozwalając na ograniczenie strat energii cieplnej i zwiększenie efektywności energetycznej konstrukcji. – Umiejętnie łączymy wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu, oferujemy rozwiązania izolacyjne najwyższej jakości, wymiernie zwiększające komfort użytkowania budynków – mówi Maciej Ślączka, Prezes AIB.

AIB przygotował na targi specjalną ekspozycję – wybrane wyroby prezentowane są na strojach modelek, ubranych w oryginalne kostiumy wykonane z uszczelek i taśm dylatacyjnych.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stoisku A88 w hali numer 6, gdzie na pytania zwiedzających odpowiadają przedstawiciele AIB.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska AIB w Paryżu!

Podobne artykuły