Artykuł Dodaj artykuł

ROCKWOOL Budowlaną Firmą Roku 2012

Przyznawany przez magazyn Builder tytuł Budowlanej Firmy Roku to jedno z bardziej istotnych wyróżnień w branży. Tytuł przyznaje się dynamicznym i stale rozwijającym swoją ofertę firmom, zajmującym najsilniejsze pozycje w swych sektorach rynkowych.

Logo RockwoolPrzyznawany przez magazyn Builder tytuł Budowlanej Firmy Roku to jedno z bardziej istotnych wyróżnień w branży. Tytuł przyznaje się dynamicznym i stale rozwijającym swoją ofertę firmom, zajmującym najsilniejsze pozycje w swych sektorach rynkowych. Po raz kolejny, Budowlaną Firmą Roku został ROCKWOOL.

ROCKWOOL Budowlaną Firmą Roku 2012Nagrody Builder przyznano 19 marca podczas uroczystej, dziesiątej już Gali Builder Awards w warszawskim hotelu Polonia Palace. Kapitułę konkursu tworzą redakcja i Rada Programowa miesięcznika. – To dla nas bardzo cenna nagroda. Potwierdza słuszność obranej przez firmę strategii, jest też dowodem uznania dla wszystkich osób tę strategię realizujących. W firmie ROCKWOOL dokładamy wszelkich starań, aby być dla naszych kontrahentów zaufanym i godnym polecenia partnerem biznesowym. Takie wyróżnienie jest najlepszym dowodem na to, że udaje się to nam osiągnąć – komentuje Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Polska.

Swoją pozycję ROCKWOOL zawdzięcza m.in. dużemu zaangażowaniu w akcje edukacyjne, jak np. „6 paliwo”, promujące rozwiązania efektywne energetycznie w budownictwie. Jedną z ostatnich inicjatyw firmy jest kampania informacyjna „Więcej niż skała”, przybliżająca podstawowe wyróżniki skalnej wełny mineralnej: bezpieczeństwo pożarowe, ekologię, komfort akustyczny oraz pewność inwestycji. – Odpowiednia termoizolacja to nic innego, jak gwarancja wieloletnich oszczędności na kosztach ogrzewania. W przypadku skalnej wełny mineralnej, dochodzą do tego także inne korzyści. Dlatego warto o tym mówić – podsumowuje Łukasz Glapa.

Artykuł został dodany przez firmę

ROCKWOOL Polska Sp. Z o.o.

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej- dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły