Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

GENESIS PR dla TOYA SA

Agencja GENESIS PR podpisała umowę z TOYA SA. Zakres prac obejmuje doradztwo w zakresie PR wizerunkowego i korporacyjnego, prowadzenie biura prasowego oraz komunikację wewnętrzną. GENESIS PR została wybrana w drodze konkursu ofert. Umowę podpisano na czas

genesis.logo.styropian.19.02.08.gif

Agencja GENESIS PR podpisała umowę z TOYA SA. Zakres prac obejmuje doradztwo w zakresie PR wizerunkowego i korporacyjnego, prowadzenie biura prasowego oraz komunikację wewnętrzną. GENESIS PR została wybrana w drodze konkursu ofert. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

TOYA SA to producent i dystrybutor szerokiej gamy narzędzi i elektronarzędzi na rynku polskim i europejskim. Posiada dwa centra logistyczne w Polsce (Wrocław, Nadarzyn) oraz centrum w Rumunii (Bukareszt).

Spółka oferuje produkty pod markami: YATO (narzędzia ręczne profesjonalne), VOREL (narzędzia ręczne warsztatowe i budowlane), POWER UP i STHOR (elektronarzędzia), FLO (ręczne i spalinowe narzędzia ogrodowe oraz elektronarzędzia ogrodowe), FALA (wyposażenia łazienek). TOYA jest także dystrybutorem generalnym marek GAV i ARTU.

W skład TOYA SA wchodzi ponadto Toya Golf&Country Club, która realizuje projekty związane z budową i sprzedażą rezydencji zlokalizowanych przy polach golfowych.

Więcej informacji o spółce można znaleźć na jej stronach internetowych: www.toya.pl i www.toyagolf.pl