Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Wnętrza w 60 Kolorach Żywiołów

– Aż w 60 zupełnie nowych barwach dostępna jest akrylowa farba do wnętrz Bolix AW MultiColor – nowość w ofercie firmy Bolix S.A., producenta chemii budowlanej, specjalizującego się w systemach elewacyjnych. Z uwagi na przeznaczenie produktu, t

 Nowość w ofercie firmy Bolix: akrylowa farba do wnętrz Bolix AW MultiColor


bolix%20aw%20multicolor.jpg

Żywiec, 3 sierpnia 2007 r. – Aż w 60 zupełnie nowych barwach dostępna jest akrylowa farba do wnętrz Bolix AW MultiColor – nowość w ofercie firmy Bolix S.A., producenta chemii budowlanej, specjalizującego się w systemach elewacyjnych. Z uwagi na przeznaczenie produktu, technolodzy firmowego laboratorium opracowali wzornik barw dedykowanych specjalnie do wnętrz.

Nowy wzornik otrzymał nazwę „Bolix. Kolory Żywiołów”, a jego barwy podzielono na 3 linie: Kolory Ziemi – z przewagą brązów i odcieni różu, Kolory Ognia – z dominującymi odcieniami żółtego i czerwieni, oraz Kolory Wody, a więc kolory błękitne i kilka odcieni zieleni.

Dodatkowo, farbę Bolix AW MultiColor można zamówić w kolorze białym oraz w 643 kolorach systemu NCS, a dzięki największej w Polsce sieci mieszalników do farb i tynków (240 urządzeń) produkt nawet w niestandardowych kolorach dostępny jest „od ręki”.

untitled1.bmpSama farba zresztą to także nowy produkt. Cechuje ją doskonałe krycie już przy pierwszym malowaniu, a także wysoka odporność na szorowanie oraz łatwość aplikacji. Bolix AW MultiColor może być stosowana do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz budynków.

Farba kryje na matowo, a jej barwy charakteryzuje wysoka trwałość kolorystyczna Powłoka wykonana farbą zapewnia ścianom oddychanie, jest zmywalna i odporna na działanie wilgoci.

Za pomocą jednego litra farby Bolix AW MultiColor można pomalować od 6 do 8 m kw. Produkt jest dostępny w opakowaniach 5-, 10- i 20-litrowych. Cena: od 7.19 zł netto / litr.

 


BOLIX S.A.
ul. Stolarska 8
34-300 Żywiec
Infolinia: 0-801 650 222

Podobne artykuły