Artykuł Dodaj artykuł

Giełda kooperacyjna RENEXPOŸ Poland szansą na nawiązanie współpracy biznesowej z firmami sektora energetycznego

Jeszcze do 7 października przedsiębiorcy mają czas, aby zgłaszać się do udziału w spotkaniach kooperacyjnych odbywających się w ramach Trzecich Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland.

Jeszcze do 7 października przedsiębiorcy mają czas, aby zgłaszać się do udziału w spotkaniach kooperacyjnych odbywających się w ramach Trzecich Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland.

Spotkania mające formułę trzydziestominutowych rozmów są szansą na znalezienie odpowiedniego partnera biznesowego z sektora OZE oraz energooszczędnego budownictwa. Dotychczas udział w projekcie zapowiedziało 36 przedsiębiorstw z Polski, Niemiec, Belgii, Bułgarii, Estonii, Litwy, Holandii, Portugalii, Hiszpanii i Ukrainy.

Firmy zainteresowane udziałem w giełdzie kooperacyjnej RENEXPO® Poland po rejestracji na stronie internetowej http://www.b2match.eu/renexpo2013 uzyskują możliwość tworzenia i edytowania swojego profilu. Warto zawrzeć w nim jak najwięcej szczegółowych informacji na temat działalności firmy, ponieważ wgląd do opisów mają inni przedsiębiorcy, którzy na tej podstawie dobierać będą partnerów do indywidualnych rozmów. Wybór dokonywany będzie, podobnie jak rejestracja, poprzez platformę internetową. Etap selekcji rozmówców rozpocznie się 1 października i potrwa 10 dni. Uprzednio zaaranżowane przez uczestników spotkania kooperacyjne odbędą się 16 i 17 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Przedsięwzięcie dedykowane jest zarówno firmom, jak i instytutom, uczelniom oraz innym organizacjom pragnącym nawiązać długoterminowe relacje z profesjonalistami branży czy uzyskać informacje na temat najnowszych trendów i innowacji technologicznych. Dobór rozmówców ułatwia podział na cztery główne sektory, do których przyporządkowani  są poszczególni uczestnicy giełdy: odnawialna i zdecentralizowana produkcja energii, usługi, innowacyjne i efektywne wykorzystanie energii oraz inteligentna dystrybucja energii i energooszczędne sieci.

Z roku na rok notujemy coraz większe zainteresowanie giełdą kooperacyjną branży OZE. W ubiegłym roku partnerów biznesowych poszukiwały 24 firmy podczas 49 spotkań. Już wiemy, że tegoroczna edycja zgromadzi więcej zainteresowanych instytucji, również z zagranicy. To dowodzi, że przedsiębiorcy dostrzegają potencjał Polski jako lokalizacji inwestycji związanych z energetyką odnawialną mimo problemów z regulacjami prawnymi – powiedziała Małgorzata Bartkowski, Project Manager RENEXPO® Poland.

Udział w spotkaniach kooperacyjnych jest bezpłatny. 

Więcej informacji na stronach internetowych: http://www.b2match.eu/renexpo2013/ 
http://www.renexpo-warsaw.com/.

Podobne artykuły